Bytom: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ORZEŁ KOTY 10 25 8 1 1 45:18
2 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. 9 21 7 0 2 51:20
3 PTS RODŁO GÓRNIKI 10 21 7 0 3 22:22
4 LKS ZGODA REPTY 10 20 6 2 2 34:16
5 LKS NAPRZÓD WIESZOWA 10 19 5 4 1 26:11
6 LKS ISKRA POŁOMIA 10 19 6 1 3 23:19
7 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 9 18 6 0 3 16:8
8 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 9 16 5 1 3 24:26
9 TSPN NADZIEJA BYTOM 10 16 5 1 4 14:14
10 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 9 14 4 2 3 26:20
11 TS TARNOWICZANKA 9 11 3 2 4 15:16
12 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II 10 6 2 0 8 11:38
13 LKS TĘCZA ZENDEK 9 5 1 2 6 17:32
14 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA 10 5 1 2 7 8:30
15 UKS UNIA STRZYBNICA II 10 4 1 1 8 10:29
16 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 10 1 0 1 9 19:42
Kolejka nr 10
2018-10-13/15:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:0
2018-10-13/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA II 1:0
2018-10-13/15:00 LKS TĘCZA ZENDEK - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:5
2018-10-13/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 4:2
2018-10-13/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:7
2018-10-13/15:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - TS TARNOWICZANKA 0:1
2018-10-14/15:00 LKS ZGODA REPTY - LKS ISKRA POŁOMIA 2:1
2018-10-14/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 6:2
Kolejka nr 10
2018-10-13/15:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:0
2018-10-13/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA II 1:0
2018-10-13/15:00 LKS TĘCZA ZENDEK - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:5
2018-10-13/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 4:2
2018-10-13/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:7
2018-10-13/15:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - TS TARNOWICZANKA 0:1
2018-10-14/15:00 LKS ZGODA REPTY - LKS ISKRA POŁOMIA 2:1
2018-10-14/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 6:2
Kolejka nr 9
2018-10-06/15:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 1:1
2018-10-06/15:00 TS TARNOWICZANKA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II 3:0
2018-10-06/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2:1
2018-10-06/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS TĘCZA ZENDEK 6:2
2018-10-06/15:00 LKS ISKRA POŁOMIA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:0
2018-10-07/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. 0:6
2018-10-07/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM 2:0
2018-10-07/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II - LKS ZGODA REPTY 3:5
Kolejka nr 8
2018-09-29/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 4:1
2018-09-29/11:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:3
2018-09-29/16:00 LKS ZGODA REPTY - UKS UNIA STRZYBNICA II 3:0
2018-09-29/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ORZEŁ KOTY 3:4
2018-09-30/16:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS ISKRA POŁOMIA 5:1
2018-09-30/16:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA 0:2
2018-09-30/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - PTS RODŁO GÓRNIKI 6:3
Kolejka nr 7
2018-09-22/11:00 LKS ORZEŁ KOTY - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. 8:3
2018-09-22/16:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:4
2018-09-22/16:00 TS TARNOWICZANKA - LKS TĘCZA ZENDEK 1:2
2018-09-22/16:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:0
2018-09-23/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 0:4
2018-09-23/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 1:7
2018-09-23/16:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS ZGODA REPTY 3:0
2018-09-23/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II - LKS ISKRA POŁOMIA 2:3
Kolejka nr 6
2018-09-15/16:30 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 2:1
2018-09-15/16:30 LKS ISKRA POŁOMIA - UKS UNIA STRZYBNICA II 6:2
2018-09-15/16:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - PTS RODŁO GÓRNIKI 0:2
2018-09-15/16:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS TARNOWICZANKA 3:1
2018-09-16/15:30 LKS TĘCZA ZENDEK - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA 3:3
2018-09-16/16:30 LKS ZGODA REPTY - LKS ORZEŁ KOTY 1:3
2018-09-16/16:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:5
2018-09-16/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 5:2
Kolejka nr 5
2018-09-08/16:30 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2:2
2018-09-08/16:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA 3:0
2018-09-08/16:30 TS TARNOWICZANKA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. 2:5
2018-09-08/16:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ZGODA REPTY 1:7
2018-09-08/16:30 LKS ORZEŁ KOTY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 3:4
2018-09-09/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 6:0
2018-09-09/16:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - LKS TĘCZA ZENDEK 5:1
2018-09-09/16:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS ISKRA POŁOMIA 1:4
Kolejka nr 4
2018-09-05/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - UKS UNIA STRZYBNICA II 4:0
2018-09-05/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:3
2018-09-05/17:00 LKS ISKRA POŁOMIA - LKS ORZEŁ KOTY 0:3
2018-09-05/17:00 LKS ZGODA REPTY - TS TARNOWICZANKA 2:2
2018-09-05/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA 12:0
2018-09-05/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II 2:0
2018-09-05/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 0:3
Kolejka nr 3
2018-09-01/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 4:4
2018-09-01/17:00 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM 5:0
2018-09-01/17:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - LKS ZGODA REPTY 0:3
2018-09-01/17:00 TS TARNOWICZANKA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 0:1
2018-09-01/17:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ISKRA POŁOMIA 2:4
2018-09-02/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. 2:1
2018-09-02/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 5:2
2018-09-02/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA II 2:0
Kolejka nr 2
2018-08-25/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - LKS ORZEŁ KOTY 1:1
2018-08-25/17:00 LKS ISKRA POŁOMIA - TS TARNOWICZANKA 1:1
2018-08-25/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA 1:0
2018-08-25/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 7:1
2018-08-25/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS TĘCZA ZENDEK 2:1
2018-08-26/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 4:4
2018-08-26/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - PTS RODŁO GÓRNIKI 0:1
2018-08-26/17:00 LKS ZGODA REPTY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II 8:0
Kolejka nr 1
2018-08-18/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 0:0
2018-08-18/17:00 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS ZGODA REPTY 3:3
2018-08-18/17:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA II 2:1
2018-08-18/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - PTS RODŁO GÓRNIKI 8:0
2018-08-19/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 0:2
2018-08-19/17:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - LKS ISKRA POŁOMIA 1:2
2018-09-19/17:00 TS TARNOWICZANKA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II 4:2
Kolejka nr 1
2018-11-24/13:00 LKS TĘCZA ZENDEK - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. -:-
Kolejka nr 4
2018-11-24/13:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 8
2018-11-24/13:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 11
2018-10-20/15:00 TS TARNOWICZANKA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2018-10-20/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA -:-
2018-10-20/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II -:-
2018-10-20/15:00 LKS ISKRA POŁOMIA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. -:-
2018-10-20/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ZGODA REPTY -:-
2018-10-21/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2018-10-21/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2018-10-21/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 12
2018-10-27/15:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS ZGODA REPTY -:-
2018-10-27/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ISKRA POŁOMIA -:-
2018-10-27/15:00 LKS TĘCZA ZENDEK - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II -:-
2018-10-27/15:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2018-10-27/15:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2018-10-28/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2018-10-28/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2018-10-28/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
Kolejka nr 13
2018-11-03/14:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2018-11-03/14:00 LKS ORZEŁ KOTY - TS TARNOWICZANKA -:-
2018-11-03/14:00 LKS ISKRA POŁOMIA - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2018-11-03/14:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2018-11-03/14:00 LKS ZGODA REPTY - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. -:-
2018-11-04/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II -:-
2018-11-04/14:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA -:-
2018-11-04/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 14
2018-11-10/13:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. -:-
2018-11-10/13:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ZGODA REPTY -:-
2018-11-10/13:00 LKS ISKRA POŁOMIA - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2018-11-10/13:00 KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA - UKS UNIA STRZYBNICA II -:-
2018-11-10/13:00 TS TARNOWICZANKA - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2018-11-10/13:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2018-11-11/13:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2018-11-11/13:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II -:-
Kolejka nr 15
2018-11-17/13:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2018-11-17/13:00 LKS ISKRA POŁOMIA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA II -:-
2018-11-17/13:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2018-11-17/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM Sp z o.o. - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2018-11-18/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA II - TS TARNOWICZANKA -:-
2018-11-18/13:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2018-11-18/13:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE II - KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA -:-
2018-11-18/13:00 LKS ZGODA REPTY - LKS TĘCZA ZENDEK -:-