Komisja Szkolenia

VI MEMORIAŁ JURKA WYROBKA Dla rocznika 2008

23/03/2019 08:57

Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Katowice oraz Miasto Chorzów i MORiS Chorzów ma zaszczyt zaprosić drużynę Podokręgu Bytom na organizowany pod patronatem redakcji „Sportu”, TV Sfera i ComTV


Kadra Podokręgu Bytom Rocznik 2008 – VI Memoriał im. Jerzego Wyrobka - Powołania

            Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Katowice oraz Miasto Chorzów i MORiS Chorzów ma zaszczyt zaprosić drużynę Podokręgu Bytom na organizowany pod patronatem redakcji „Sportu”, TV Sfera i ComTV

VI MEMORIAŁ JURKA WYROBKA

Dla rocznika 2008

            Jerzy Wyrobek piłkarz, trener, 15-krotny reprezentant Polski. W trakcie swojej kariery piłkarskiej reprezentował kluby: Stadion Śląski Chorzów, Zagłębie Wałbrzych, Ruch Chorzów. W trakcie kariery trenerskiej prowadził: Ruch Chorzów (kilkukrotnie), Odrę Wodzisław Śląski, Pogoń Szczecin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Tur Turek, GKS Jastrzębie Zdrój, Zagłębie Sosnowiec.

            Mamy nadzieję, że pamięć o Nim poprzez liczny udział w Turnieju pozwoli uczcić Jego pamięć i wyłonić nowe talenty na miarę reprezentanta Polski.

            Turniej zostanie rozegrany w dniu 30 marca 2019 (sobota) na obiekcie MORiS Chorzów przy ul. Wolności 139 w Chorzowie, w godzinach 10:00-16:00.       

            W turnieju udział wezmą wszystkie Podokręgi wchodzące w skład Śląskiego Związku Piłki Nożnej w związku z tym Wydział Szkolenia Podokręgu Bytom powołuje na turniej następujących zawodników z rocznika 2008:

Bramkarze

1 Seweryn Alicki JSS Silesia Piekary Ślaskie

2 Fabian Kościelny UKS Ruch Radzionków

Obrońcy i pomocnicy

3 Remigiusz Zawada UKS Ruch Radzionków

4 Kondrat Gajda UKS Ruch Radzionków

5 Kacper Tobór UKS Ruch Radzionków

6 Igor Ferster Bytomski Sport S. A.

7 Oliwier Włodarczyk  APN Olimpia Piekary Śląskie

8 Remigiusz Wilk JSS Silesia Piekary Śląskie

9 Filip Rogacki JSS Silesia Piekary Śląskie

10 Wiktor Głogusz JSS Silesia Piekary Śląskie

11 Filip Karmelita TS Gwarek Tarnowski Góry

12 Mateusz Aleksy APN Olimpia Piekary Śląskie

13 Mikołaj Nawrat TS Szombierki Bytom

Napastnicy

14  Kamil Małota JSS Silesia Piekary Śląskie

Rezerwowi

15 Jakub Żebrowski TS Szombierki Bytom

16 Kacper Dąbrowski  TS Gwarek Tarnowskie Góry

Powołani zawodnicy proszeni są o wstawienie się na miejsce zbiórki w dniu 30.03.2019 godzina 8:15 parking ul. Olimpijska 2 obok budynku klubowego Bytomski Sport Polonia Bytom S.A.

Trenerami - opiekunami na turnieju będą

Piotr Wacławczyk oraz Sylwester Kurek

Kontakt z trenerem Piotr Wacławczyk 503538891