20/02/2020 13:04

DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2020

Stowarzyszenie "Kochamy Sport" zaprasza do udziału w rozgrywkach Deichmann Minimistrzostwa 2020 w Tychach!

Deichmann Minimistrzostwa w Tychach to 8 weekendów gier w trzech kategoriach wiekowych:  U-7 (2013 i młodsi), U-9 (2011 i młodsi) oraz U-11 (2009 i młodsi). Zwycięskie drużyny wezmą udział w Ogólnopolskim Finale Finałów, gdzie zmierzą się z wygranymi z innych miast. W ramach wpisowego każdy zawodnik otrzyma strój sportowy oraz kartę upominkową do wykorzystania w sklepie Deichmann.

Głównym organizatorem turniej jest Stowarzyszenie "Kochamy Sport", a współorganizatorem tyskich rozgrywek Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy. 

Informacje szczegółowe oraz zapisy:
https://www.akademiagkstychy.pl/deichmann-minimistrzostwa/

(Lista wszystkich miast, w których odbywają się tegoroczne rozgrywki dostępna jest na stronie głównego organizatora: www.kochamsport.pl)

W celu zapisania drużyny prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego. W wiadomości mailowej otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji, w kolejnym mailu organizator prześle informacje szczegółowe oraz przydzieloną nazwę reprezentacji. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem tyskich rozgrywek Panem Marcinem Kuśmierzem: m.kusmierz@akademiagkstychy.pl lub b.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel.: 790-706-149

19/02/2020 14:00

ZAPRASZAMY NA DZIĘKCZYNNĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ Z OKAZJI 100-LECIA ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

Zapraszamy działaczy, trenerów, sędziów, zawodników i wszystkich, którym bliska jest śląska piłka
na uroczystą mszę św. z okazji 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
Msza odbędzie się w najbliższy piątek 21. lutego br. o godz. 16 30
w Bazylice w Piekarach Śląskich (ul. Bytomska).

7/02/2020 17:54

Odeszła ikona bytomskiej piłki

Z głębokim smutkiem informujemy iż w dniu 6 lutego w wieku 83 po długiej i ciężkiej chorobie zmarł JAN LIBERDA. Ikona bytomskiej i polskiej piłki nożnej był 35-krotnym reprezentantem Polski, jednym z jej najlepszych piłkarzy w latach 60. W polskiej kadrze zdobył 8 bramek .Jan Liberda przez niemal całą karierę związany był z Polonią Bytom. W jej barwach zagrał 301 meczów, strzelając w nich 145 bramek. Występował też m.in. w holenderskim AZ Alkmaar. Po zakończeniu kariery piłkarskiej zajął prowadzeniem i szkoleniem drużyn piłkarskich. Prowadził m.in. Zagłębie Sosnowiec i "swoją" Polonię Bytom.

  • 11 lutego 2020 r. godz. 9:00 - Msza Święta z udziałem oficjalnych gości prowadzona przez kapelana Polonii Bytom, księdza Macieja Sasiaka, która odbędzie się w Kościele Rzymskokatolickim Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Juliusza Ligonia 2 w Bytomiu.
  • 11 lutego 2020 r. godz. 11:00 - Nabożeństwo żałobne w Kaplicy Ceremonialnej Zakładu Pogrzebowego "Walicki", po którym w kondukcie żałobnym trumna Jana Liberdy zostanie odprowadzona na cmentarz przy ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego.
18/12/2019 10:37

kurs spikerów piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach informuje, że organizuje Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi klas niższych

Szczegóły w załączniku 

16/09/2019 20:39

tabele, wyniki, terminarze

W dniu dzisiejszym zostały zaktualizowane wszystkie pozycje w zakładce ROZGRYWKI . Każda grupa rozgrywkowa może już sprawdzać na stronie Podokręgu Bytom tabele, wyniki oraz terminarze swoich rozgrywek.

Ze sportowym pozdrowieniem.

Sekretarz Podokręgu Bohdan Bałdys 

Strona 1 z 2