Historia Podokręgu Bytom Śląskiego ZPN

Skład Zarządu Podokręgu Bytom – wybrany 15 kwietnia 2000r.

Józef Komandzik – Prezes Podokręgu Bytom

Julian Rakoczy – Wiceprezes ds. Organizacyjnych

Gerard Kluba – Wiceprezes ds. Finansowych

Bernard Wójcik – Sekretarz

Antoni Szreter – Przewodniczący Szkolenia

Alojzy Karasz – Przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny

Józef Szreter – Prezes Honorowy

Józef Broda – Członek Zarządu

Józef Kot – Członek Zarządu

Józef Lelen – Członek Zarządu

Marek Szymkowiak – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna :

Józef Wiśniewski – Przewodniczący

Andrzej Komanderski- Zastępca Przewodniczącego

Jerzy Koniecko – Sekretarz

Paweł Grabowski – Członek Komisji

Henryk Kornaś – Przewodniczący Kolegium Sędziów.

Wyróżnienia w trakcie uroczystości Jubileuszowych

Wyróżnienia w trakcie uroczystości Jubileuszowych

W trakcie uroczystości szereg działaczy zostało wyróżnionych :

– Złotymi i Srebrnymi Odznakami Honorowymi Polskiego Związku Piłki Nożnej

– Złotymi i Srebrnymi Odznakami Honorowymi Śląskiego Związku Piłki Nożnej

– Odznakami Honorowymi Ludowych Zespołów Sportowych

– Honorowymi Odznakami Podokręgu Bytom Śl. ZPN

– Dyplomami i pucharami za długoletniość działalności w strukturach Podokręgu Bytom

Statystyka rozgrywek Podokręgu Bytom w latach 2002 – 2006

Sezon 2001/2002
Mistrz klasy A Drama Zbrosławice – awans do klasy okręgowej. Zamet II Strzybnica – spadek do klasy ,,B”. Tęcza Zendek, Orzeł Brzeziny Śląskie awans do klasy ,,A”.

Sezon 2002/2003
Do rozgrywek zgłoszono 104 drużyny, Klasa ,,A” liczyła 16 drużyn, klasa ,,B” dwie grupy po 10 i 11 drużyn. Mistrz klasy A Orzeł Miedary – awans do klasy okręgowej. Tempo Stolarzowice, Tęcza Zendek – spadek do klasy ,,B”. Orzeł II Nakło Śląskie, Unia Świerklaniec, Rozbark II Bytom, Sparta Tworóg, Sokół Orzech awans do klasy ,,A”.

Sezon 2003/2004
Do rozgrywek zgłoszono 103 drużyny, Klasa ,,A” liczyła 18 drużyn, klasa ,,B” dwie grupy po 10 drużyn. Mistrz klasy A Gwarek Tarnowskie Góry – awans do klasy okręgowej. Orzeł Bobrowniki Będzińskie, Sokół Orzech, LKS Żyglin, Przyszłość Chechło, Nitron Krupski Młyn – spadek do klasy ,,B”. Polonia II Bytom, Górnik Miechowice (Silesia) awans do klasy ,,A”.

Sezon 2004/2005
Mistrz klasy A Polonia II Bytom – awans do klasy okręgowej. Rozbark Bytom – spadek do klasy ,,B”. Tęcza Zendek, LKS Żyglin awans do klasy ,,A”.

Sezon 2005/2006
Klasa ,,A” liczyła 16 drużyn, klasa ,,B” jedna grupa 15 drużyn. Mistrz klasy A Orkan Dąbrówka Wielka – awans do klasy okręgowej. Orzeł II Nakło Śląskie – spadek do klasy ,,B”. Tępo Stolarzowice, Rodło Górniki awans do klasy ,,A”.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18