OBSADA 12 08.06.- 15.06’18

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 12 08.06.- 15.06’18

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. IV L Przemsza Siewierz – Raków II Częstochowa 09-06 17:00 Kasprzyk Marcin Froehlich Adrian Bajon Paweł
2. O Slavia Ruda Śl. – LKS 1908 Nędza – 09-06 16:00 Kołodziejczyk Jakub Sobiesiak Sławomir Chudy Zenon
3. O Silesia Miechowice – Odra Miasteczko Śl. – 09-06 17:00 Jankowski Maciej Schmidt Dariusz Marzec Przemysław
4. O Rachowice ROW II Rybnik 09-06 17:00 Adamus Adam Ferdyn Tomasz Cierniak Piotr
5. O Naprzód Rydułtowy Silesia Lubomia 09-06 17:00 Kupka Kamil Michalik Tomasz Czernachowski Marek
6. O Przyszłość Ciochowice – Rymer Rybnik 09-06 17:00 Zarzycki Wojciech Skalski Piotr Michura Piotr
7. O Łazowianka Wyzwolenie Chorzów 09-06 17:00 Woliński Dawid Skowronek Tytus Michura Krzysztof
8. II LK ROW Rybnik Mitech II Żywiec 10-06 16:00 Łuczyńska Kinga Odwołany
9. A Kl KS Piekary Śląskie – Orzeł Koty – 09-06 17:00 Smaczny Sławomir Łastowski Arkadiusz Żółtowski Artur
10. A Kl Tempo Stolarzowice – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 09-06 17:00 Froch Marcin Pypec Paweł Czudaj Mariusz
11. A Kl Nitron Krupski Młyn – Czarni Kozłowa Góra – 09-06 17:00 Nowak Krzysztof Łuczyńska Kinga Orzeszek Dariusz
12. A Kl Sokół Orzech – Czarni Sucha Góra – 09-06 17:00 Dudziak Bogdan Rafalski Adam Ruszkiewicz Karol
13. A Kl Andaluzja Piekary Śl. – Unia Strzybnica – 09-06 17:00 Wojtacha Rafał Ziora Michał Radzikowski Ireneusz
14. A Kl LKS Olimpia Boruszowice – Iskra Lasowice – 09-06 17:00 Wojtacha Sławomir Kluf Błażej Rosicki Marcin
15. A Kl Silesia II Miechowice – Orkan Dąbrówka Wielka – 10-06 11:00 Schmidt Dariusz Rosołek Michał Jankowska Sandra
16. A Kl LKS Żyglin – Rozbark Bytom – 10-06 17:00 Adamus Adam Chudy Zenon Janoszka Zygmunt
17. B Kl LKS Orzeł Bobrowniki – Iskra Połomia – 09-06 17:00 Kidala Tomasz Bobowska Agnieszka Pielas Magdalena
18. B Kl Przyszłość Nowe Chechło – Unia Świerklaniec – 09-06 17:00 Żmuda Tomasz Rał Zbigniew Wydra Wojciech
19. B Kl Naprzód Wieszowa – Nikpol Ruda Śląska – 09-06 17:00 Lizurek Krzysztof Ulfik Paweł Kowalczyk Jerzy
20. B Kl TS Tarnowiczanka – Rodło Górniki – 09-06 17:00 Plesz Marek Czernachowski.2 Dawid Wojtacha Mieczysław
21. B Kl Zgoda Repty – Nadzieja Bytom – 10-06 17:00 Woliński Dawid Książek Damian Książek.1 Paweł boczne boisko Gwarka TG
22. B Kl Tęcza Zendek – Sokół Zbrosławice – 10-06 17:00 Zarzycki Wojciech Kołodziejczyk Jakub Kowal Marcin
23. B Kl Czarni II Kozłowa Góra JSS Silesia Piekary – 10-06 18:00 Czernachowski Marek Skalski Piotr Smaczny Piotr na 18:00
24. II LWJM Ruch Radzionków – GTV Stadion Śl. 12-06 17:00 Rosa Damian Kot Łukasz Smaczny Piotr
25. III B-Z JM Szombierki Bytom – AP Gliwice 07-06 17:30 Michura Piotr Łuczyńska Kinga Ulfik Paweł zm.terminu na 7.06
26. IIILWTr C1 UKS Ruch Radzionków – KS Bojków 09-06 11:00 Czudaj Mariusz
27. IIILWTr C1 BS Polonia Bytom – Piast Gliwice – 09-06 11:00 Lizurek Krzysztof
28. ILWD1 BS Polonia Bytom – Józefka Chorzów 10-06 18:00 Wojtacha Sławomir
29. IIILWTr C1 Piast Ożarowice – Piast Gliwice – 12-06 18:00 Ruszkiewicz Karol
30. IIILWTrC2 BS Polonia Bytom – MSPN Górnik Zabrze 08-06 18:00 Rosicki Marcin
31. II LWM D1 UKS Ruch Radzionków – AKS Mikołów 07-06 17:30 Froehlich Adrian
32. II LWM D2 BS Polonia Bytom – Skra Częstochowa 09-06 13:00 Radzikowski Ireneusz
33. IIILWMD1 Olimpia Piekary – MKS Zaborze Zabrze 08-06 17:30 Wojtacha Rafał
34. IIILWMD1 Piast Ożarowice – Szombierki Bytom – 08-06 17:30 Ulfik Paweł
35. IIILWMD1 Gwarek Tarnowskie Góry – SWSM Promotor 09-06 11:00 Michalik Tomasz
36. IIILWMD1 Szombierki Bytom – Górnik Zabrze 15-06 17:30 Skalski Piotr
37. IIILWMD2 Olimpia Piekary – UKS Ruch Radzionków – 07-06 17:00 Wojtacha Sławomir zm.terminu na 7.06
38. IIILWMD2 UKS Ruch Radzionków – Piast Gliwice – 09-06 09:00 Dragon Mirosław
39. IIILWMD2 BS Polonia Bytom – Górnik Zabrze 10-06 11:00 Froch Marcin
40. JSB A1 Orkan Dąbrówka Wielka – Andaluzja Piekary Śl. – 08-06 16:00 Sobiesiak Sławomir zm.terminu 8.06
41. JSB A1 Piast Ożarowice – Nitron Krupski Młyn – 10-06 11:00 Bajon Paweł
42. JSB A1 KS Górnik Bobrowniki Śląskie – Unia Strzybnica – 10-06 11:00 Jankowski Maciej
43. JSB A1 Piast Ożarowice – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 14-06 18:00 Światowski Tomasz
44. JSB A1 Orkan Dąbrówka Wielka – Piast Ożarowice – 20-06 17:30 Lasyk Rafał zmiana terminu na 20.06
45. JMB B1 Olimpia II Piekary Śl. – Orzeł Nakło Śl. – 07-06 17:00 Rosołek Michał zm.godziny na 17.00
46. JMB B1 Gwarek Tarnowskie Góry – Czarni Sucha Góra – 09-06 09:00 Plesz Marek
47. JMB B1 Olimpia II Piekary Śl. – BS Polonia Bytom – 10-06 10:00 Wojtacha Rafał
48. JMB B1 Olimpia Piekary – Sokół Orzech – 10-06 11:00 Borusowski Marek
49. JMB B1 Szombierki Bytom – Orzeł Nakło Śl. – 14-06 17:30 Michura Piotr
50. JMB B1 Sokół Orzech – Szombierki Bytom – 15-06 17:00 Froehlich Adrian
51. Tr C1 Tempo Stolarzowice – Silesia Miechowice – 09-06 11:00 Borusowski Marek
52. Tr C1 Olimpia Piekary – Nitron Krupski Młyn – 09-06 11:00 Pypec Paweł
53. Tr C1 TS Tarnowiczanka – LKS Żyglin – 09-06 12:00 Krupa Marek
54. Tr C1 Silesia Miechowice – Nitron Krupski Młyn – 15-06 18:00 Woliński Dawid zm.terminu na 15.06
55. TR C2 Unia Strzybnica – Nadzieja Bytom – 10-06 11:00 Czudaj Mariusz
56. TR C2 Unia Strzybnica – Sokół Orzech – 12-06 17:30 Dragon Mirosław zm.terminu na 12.06
57. TR D1 Silesia Miechowice – Zgoda Repty – 08-06 18:00 Książek Damian
58. Tr D2 Gwarek Tarnowskie Góry – Przyszłość Nowe Chechło – 10-06 10:00 Radzikowski Ireneusz
59. Tr D2 Odra Miasteczko Śl. – Unia Świerklaniec – 12-06 17:00 Wydra Wojciech zm.terminu na 12.06
60. Tr D2 Tempo Stolarzowice – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 12-06 17:00 Rosołek Michał zm.terminu na 12.06
61. Tr D2 Olimpia Piekary – Orzeł Nakło Śl. – 12-06 17:00 Wojtacha Rafał zm.terminu 12.06
62. Tr D2 Unia Świerklaniec – Tempo Stolarzowice – 13-06 17:30 Michalik Tomasz
63. Tr D2 Silesia Miechowice – Unia Strzybnica – 14-06 17:00 zm.terminu na 14.06
64. Tr D2 Tempo Stolarzowice – Orzeł Nakło Śl. – 14-06 17:00 Kowalczyk Jerzy
65. TR E1 AP Champions Piekary Śl. – UKS Ruch Radzionków – 08-06 19:00 Dragon Mirosław zm.terminu na 8.06 boisko Świerklaniec
66. TR E1 JSS Silesia Piekary – UKS Trójka Tarnowskie Góry – 09-06 09:00 Wojtacha Mieczysław
67. TR E1 AP Champions Piekary Śl. – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 09-06 11:00 Łuczyńska Kinga
68. TR E1 BS Polonia Bytom – Szombierki Bytom – 10-06 09:00 Kowalczyk Jerzy
69. TR E1 UKS Ruch Radzionków – Olimpia Piekary – 10-06 15:00 Hakuba Ignac
70. TR E1 UKS Ruch Radzionków – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 12-06 17:45 Froch Marcin zm.terminu na 12.06
71. TR E1 Szombierki Bytom – AP Champions Piekary Śl. – 12-06 18:45 Jankowska Sandra zm.terminu na 12.06
72. TR E1 UKS Trójka Tarnowskie Góry – AP Champions Piekary Śl. – 13-06 16:45 Wydra Wojciech
73. TR E1 UKS Ruch Radzionków – Szombierki Bytom – 13-06 17:30 Żmuda Tomasz
74. TR E1 BS Polonia Bytom – AP Champions Piekary Śl. – 14-06 17:30 Ulfik Paweł
75. E1 Gr. I Nadzieja Bytom – Szombierki Bytom – 07-06 17:30 Lizurek Krzysztof zm.terminu na 7.06
76. E1 Gr. I Olimpia II Piekary Śl. – Olimpia Piekary – 08-06 16:45 Wojtacha Mieczysław zm.terminu na 8.06
77. E1 Gr. I Olimpia Piekary – Rozbark Bytom – 10-06 15:00 Pypec Paweł
78. E1 Gr. I Silesia Miechowice – Tempo Stolarzowice – 11-06 18:30 Kowalczyk Jerzy zm.terminu 11.06
79. E1 Gr. I Szombierki Bytom – Olimpia Piekary – 12-06 17:15 Zarzycki Wojciech zm.terminu na 12.06
80. E1 Gr. I Silesia Miechowice – Olimpia Piekary – 13-06 17:30 Plesz Marek
81. E1 Gr. II Sokół Orzech – Przyszłość Nowe Chechło – 08-06 17:00 Żmuda Tomasz
82. E1 Gr. II Rozbark Bytom – Olimpia Piekary – 10-06 12:45 Ulfik Paweł Odwołany
83. E1 Gr. II JSS Silesia Piekary – Unia Świerklaniec – 10-06 13:00 Wojtacha Mieczysław
84. E1 Gr. II Tempo Stolarzowice – Przyszłość Nowe Chechło – 13-06 18:00 Kamiński Bartosz
85. E1 Gr. II TS Tarnowiczanka – UKS Bobry Bobrowniki – 15-06 18:00 Czernachowski.2 Dawid
86. E1 Gr. III UKS Dream 15 Team – TS Tarnowiczanka – 09-06 10:00 Czernachowski.2 Dawid
87. E1 Gr. III UKS Bobry Bobrowniki – Gwarek Tarnowskie Góry – 10-06 10:30 Plesz Marek Orlik Kolejówka TG zm.godziny na 10:30
88. E1 Gr. III Zgoda Repty – LKS Olimpia Boruszowice – 10-06 14:30 Rosicki Marcin
89. E1 Gr. III UKS Bobry Bobrowniki – UKS Dream 15 Team – 12-06 18:30 Wójcik Grzegorz zm.terminu 12.06
90. E2 Gr.I UKS Ruch Radzionków – Olimpia Piekary – 07-06 16:00 Kot Łukasz zm.terminu na 7.06 orlik Księżogórska
91. E2 Gr.I Gwarek Tarnowskie Góry – Gwarek Tarnowskie Góry – 07-06 16:30 Czernachowski.2 Dawid
92. E2 Gr.II JSS Silesia Piekary – Tęcza Zendek – 07-06 17:00 Kluf Błażej zm.terminu na 7.06
93. E2 Gr.II Odra Miasteczko Śl. – Tęcza Zendek – 08-06 18:00 Czudaj Mariusz
94. E2 Gr.II Tęcza Zendek – Orzeł Nakło Śl. – 10-06 16:00 Marzec Przemysław
95. E2 Gr.II Odra Miasteczko Śl. – UKS Trójka Tarnowskie Góry – 13-06 17:30 Hakuba Ignac
96. F1 Turniej Polonia Bytom Boisko Rozbark Bytom 09-06 09:00 Kowalczyk Jerzy Ruszkiewicz Karol 2h
97. F1 Turniej Przyszłość Nowe Chechło Boisko Przyszłość Nowe Chechło 09-06 10:00 Kluf Błażej 2h
98. Tur. Oldboje Nitron Krupski Młyn Oldboje Lubliniec 08-06 18:30 Zięba Franek Smaczny Piotr Janoszka Zygmunt społecznie
99. Tur. Cider Cup Cider Cup 10-06 09:00 Czernachowski.2 Dawid Kluf Błażej 6h
100. Tur. Cider Cup Cider Cup 10-06 09:00 Ruszkiewicz Karol Ziora Michał 6h
101. Tur. Finał Pucharu Playarena 17-06 15:00 Sobiesiak Sławomir orlik Chorzowska 28H 2x30min
102. LS Liga Szóstek Orlik Kolejówka TG 10-06 17:00 Dragon Mirosław 3h