OBSADA 9 18.05.- 25.05’18

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 9 18.05.- 25.05’18

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. Ex Jagiellonia Białystok Wisła Płock 20-05 18:00 Lasyk Piotr
2. I L GKS Katowice GKS Tychy 19-05 15:00 Kasprzyk Marcin
3. PP Warta Kamieński Młyn Śląsk Świętochłowice 23-05 17:30 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Kołodziejczyk Jakub
4. CLJ Korona Kielce Cracovia Kraków 19-05 14:00 Pielas Magdalena
5. IV L Szczakowianka MKS Myszków 19-05 13:00 Jankowski Maciej Marzec Przemysław
6. IV L Decor Bełk Drzewiarz Jasienica 19-05 17:00 Adamus Adam Kupka Kamil Rafalski Wojciech
7. O Piast Bieruń Pogoń Imielin 19-05 11:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Żmuda Tomasz
8. O Czechowice Dziedzice Czarni Jaworze 19-05 17:00 Kołodziejczyk Jakub Chudy Zenon Sobiesiak Sławomir
9. O Radziejów-Popielów Granic Ruptawa 19-05 17:00 Skowronek Tytus Krawczyk Krzysztof Światowski Tomasz
10. O Naprzód Borucin Rafako Racibórz 20-05 15:00 Zarzycki Wojciech Chudy Zenon Froehlich Adrian
11. Ex K UJ Kraków Czwórka Radom 19-05 16:00 Bobowska Agnieszka
12. II LK Mitech II Żywiec AZS II Wrocław 19-05 12:00 Łuczyńska Kinga
13. II LK KKS Zabrze Unia Opole 20-05 11:00 Pielas Magdalena
14. CLJ u-15 Raków Częstochowa – MKS Żory 19-05 12:30 Janicki Szymon Lasyk Rafał Żółtowski Artur
15. A Kl Sokół Orzech – LKS Żyglin – 19-05 17:00 Smaczny Sławomir Lasyk Rafał Żółtowski Artur
16. A Kl Orzeł Koty – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 19-05 17:00 Dudziak Bogdan Ferdyn Tomasz Czudaj Mariusz
17. A Kl Orkan Dąbrówka Wielka – Czarni Kozłowa Góra – 19-05 17:00 Pękała Dawid Cierniak Piotr Kot Łukasz
18. A Kl KS Piekary Śląskie – Iskra Lasowice – 19-05 17:00 Ziora Michał Nowak Krzysztof Orzeszek Dariusz
19. A Kl Tempo Stolarzowice – Rozbark Bytom – 19-05 17:00 Froehlich Adrian Łuszcz Konrad Lizurek Krzysztof
20. A Kl Nitron Krupski Młyn – Andaluzja Piekary Śl. – 19-05 17:00 Bajon Paweł Muszczak Grzegorz Żmuda Tomasz
21. A Kl LKS Olimpia Boruszowice – Unia Strzybnica – 19-05 17:00 Czernachowski Marek Łastowski Arkadiusz Książek Damian
22. A Kl Silesia II Miechowice – Czarni Sucha Góra – 20-05 11:00 Stachowicz Jarosław Kidala Tomasz Schmidt Dariusz
23. B Kl LKS Orzeł Bobrowniki – TS Tarnowiczanka – 19-05 17:00 Skalski Piotr Kosiński Dariusz Książek.1 Paweł
24. B Kl Odra II Miasteczko Śl. JSS Silesia Piekary – 19-05 17:00 Janicki Szymon Zięba Franek Smaczny Piotr
25. B Kl Tęcza Zendek – Unia Świerklaniec – 19-05 17:00 Michura Piotr Trzeja Marian Kowalczyk Jerzy
26. B Kl Sokół Zbrosławice – Iskra Połomia – 19-05 17:00 Michura Krzysztof Borusowski Marek Pypec Paweł
27. B Kl Nadzieja Bytom – Orzeł II Miedary 19-05 17:00 Froch Marcin Ulfik Paweł Wydra Wojciech
28. B Kl Naprzód Wieszowa – Rodło Górniki – 19-05 17:00 Wojtacha Sławomir Wojtacha Rafał Śliwka Dariusz
29. B Kl Przyszłość Nowe Chechło – Czarni II Kozłowa Góra 19-05 17:00 Rafalski Adam Plesz Marek Wojtacha Mieczysław
30. B Kl Zgoda Repty – Nikpol Ruda Śląska – 20-05 17:00 Adamus Adam Dragon Mirosław Trzeja Marian boisko Gwarek TG
31. B Kl Czarni II Kozłowa Góra Unia Świerklaniec – 22-05 18:00 Michalik Tomasz Czudaj Mariusz Rał Zbigniew zm.terminu na 22.05
32. IILWTrC2 JSS Silesia Piekary – Gieksa Katowice 19-05 11:00 Lizurek Krzysztof
33. IILWTrC2 JSS Silesia Piekary – Lot Konopiska 22-05 18:15 Wojtacha Rafał
34. IIILWTr C1 Piast Ożarowice – MKS Cocnordia 24-05 18:00 Michura Krzysztof
35. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – BS Polonia Bytom – 19-05 11:00 Ferdyn Tomasz
36. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – GSF Gliwice 24-05 17:00 Kamiński Bartosz
37. IIILWTrC2 Gwarek Tarnowskie Góry – UKS Ruch Radzionków – 24-05 17:30 Dragon Mirosław zm.terminu na 24.05
38. II LWM D1 JSS Silesia Piekary – AKS Mikołów 20-05 11:00 Michalik Tomasz
39. ILWD2 JSS Silesia Piekary – United Żywiec 19-05 09:00 Czudaj Mariusz
40. IIILWMD1 Olimpia Piekary – AP Bielik 18-05 17:30 Rosa Damian
41. IIILWMD1 Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Ożarowice – 19-05 11:00 Radzikowski Ireneusz
42. IIILWMD1 Piast Ożarowice – Olimpia Piekary – 25-05 17:30 Żmuda Tomasz
43. IIILWMD1 Szombierki Bytom – SWSM Promotor 25-05 17:30 Skalski Piotr
44. IIILWMD2 BS Polonia Bytom – UKS Ruch Radzionków – 19-05 09:00 Borusowski Marek boisko sztuczne Szombierki
45. IIILWMD2 Olimpia Piekary – Piast Gliwice – 20-05 09:00 Michura Krzysztof
46. IIILWMD2 UKS Ruch Radzionków – Górnik Zabrze – 05-06 17:30 Kamiński Bartosz zm.terminu na 5.06
47. JSB A1 Andaluzja Piekary Śl. – Unia Strzybnica – 20-05 09:30 Froch Marcin boisko Andaluzja
48. JSB A1 Nitron Krupski Młyn – Tempo Stolarzowice – 20-05 11:00 Czernachowski Marek
49. JSB A1 KS Górnik Bobrowniki Śląskie – Orkan Dąbrówka Wielka – 23-05 18:00 Kidala Tomasz
50. JSB A1 Tempo Stolarzowice – Piast Ożarowice – 23-05 18:00 Froehlich Adrian
51. JSB A1 Unia Strzybnica – Nitron Krupski Młyn – 24-05 17:30 Kupka Kamil
52. JSB A1 Orkan Dąbrówka Wielka – Piast Ożarowice – 25-05 17:30 Lasyk Rafał
53. JMB B1 Gwarek Tarnowskie Góry – Orzeł Nakło Śl. – 19-05 09:00 Dragon Mirosław
54. JMB B1 BS Polonia Bytom – Szombierki Bytom – 20-05 09:00 Ulfik Paweł boisko sztuczne Szombierki
55. JMB B1 Czarni Sucha Góra – Sokół Orzech – 20-05 11:00 Łastowski Arkadiusz
56. JMB B1 Olimpia Piekary – Olimpia II Piekary Śl. – 20-05 11:00 Kalarus Sławomir
57. JMB B1 Szombierki Bytom – Olimpia II Piekary Śl. – 23-05 17:30 Rosołek Michał
58. JMB B1 Orzeł Nakło Śl. – Czarni Sucha Góra – 23-05 18:00 Radzikowski Ireneusz
59. JMB B1 Olimpia Piekary – Gwarek Tarnowskie Góry – 23-05 18:00 Janicki Szymon
60. JMB B1 Sokół Orzech – BS Polonia Bytom – 23-05 18:00 Jankowski Maciej
61. Tr C1 Tempo Stolarzowice – TS Tarnowiczanka – 19-05 11:00 Krupa Marek
62. Tr C1 Nitron Krupski Młyn – LKS Żyglin – 19-05 11:00 Kluf Błażej
63. Tr C1 Silesia Miechowice – Olimpia Piekary – 19-05 11:00 Książek.1 Paweł
64. TR C2 Szombierki Bytom – Nadzieja Bytom – 20-05 17:00 Michura Piotr
65. TR C2 Unia Strzybnica – Szombierki Bytom – 22-05 17:00 Radzikowski Ireneusz
66. TR C2 Sokół Orzech – Tęcza Zendek – 22-05 17:00 Dragon Mirosław
67. TR C2 Unia Strzybnica – Tęcza Zendek – 25-05 17:00 Rosicki Marcin
68. TR C2 Unia Strzybnica – Sokół Orzech – 12-06 17:30 Dragon Mirosław zm.terminu na 12.06
69. TR D1 Silesia Miechowice – TS Tarnowiczanka – 18-05 17:00 Kamiński Bartosz
70. TR D1 Olimpia Piekary – AP Champions Piekary Śl. – 18-05 17:00 Skowronek Tytus
71. TR D1 Szombierki Bytom – Sokół Zbrosławice – 18-05 17:30 Rafalski Wojciech
72. TR D1 JSS Silesia Piekary – UKS Bobry Bobrowniki – 18-05 18:30 Ruszkiewicz Karol zm.godz.na 18.30
73. TR D1 Zgoda Repty – Rozbark Bytom – 19-05 12:00 Wydra Wojciech Odwołany
74. TR D1 UKS Bobry Bobrowniki – Silesia Miechowice – 22-05 18:00 Łastowski Arkadiusz boisko Rogoźnik dokończenie zawodów
75. TR D1 Silesia Miechowice – JSS Silesia Piekary – 25-05 17:00 Makielak Bartosz
76. TR D1 UKS Bobry Bobrowniki – Szombierki Bytom – 25-05 17:00 Kowal Marcin
77. TR D1 Rozbark Bytom – Olimpia Piekary – 25-05 17:00 Książek Damian
78. TR D1 TS Tarnowiczanka – AP Champions Piekary Śl. – 25-05 17:00 Plesz Marek
79. TR D1 Szombierki Bytom – AP Champions Piekary Śl. – 05-06 17:30 Łastowski Arkadiusz zm.terminu na 05.06
80. Tr D2 Tempo Stolarzowice – Odra Miasteczko Śl. – 21-05 17:00 Książek Damian
81. Tr D2 Orzeł Nakło Śl. – Unia Świerklaniec – 21-05 17:00 Piekarczyk Jerzy
82. Tr D2 KS Górnik Bobrowniki Śląskie – Olimpia Piekary – 21-05 17:00 Wójcik Grzegorz
83. Tr D2 Silesia Miechowice – Gwarek Tarnowskie Góry – 21-05 17:00 Czudaj Mariusz
84. Tr D2 Silesia Miechowice – Przyszłość Nowe Chechło – 24-05 17:00 Kowal Marcin
85. Tr D2 Szombierki Bytom – Przyszłość Nowe Chechło – 27-05 15:00 Borusowski Marek zm.terminu na 27.05
86. Tr D2 Silesia Miechowice – Szombierki Bytom – 13-06 17:00 Jankowski Maciej zm.terminu na 13.06
87. TR E1 UKS Trójka Tarnowskie Góry – AP Champions Piekary Śl. – 19-05 12:30 Makielak Bartosz Odwołany
88. TR E1 Szombierki Bytom – Olimpia Piekary – 19-05 13:00 Makielak Bartosz
89. TR E1 JSS Silesia Piekary – UKS Ruch Radzionków – 20-05 15:00 Książek.1 Paweł
90. TR E1 BS Polonia Bytom – KS Górnik Bobrowniki Śląskie – 20-05 15:00 Makielak Bartosz boisko sztuczne Szombierki
91. E1 Gr. I Tempo Stolarzowice – Nadzieja Bytom – 19-05 11:00 Schmidt Dariusz
92. E1 Gr. I Silesia Miechowice – Szombierki Bytom – 19-05 11:00 Ruszkiewicz Karol boisko sztuczne Szombierki
93. E1 Gr. I Rozbark Bytom – Olimpia Piekary – 20-05 15:00 Radzikowski Ireneusz
94. E1 Gr. II JSS Silesia Piekary – Rozbark Bytom – 20-05 13:00 Książek.1 Paweł
95. E1 Gr. II Przyszłość Nowe Chechło – Olimpia Piekary – 20-05 15:00 Wydra Wojciech
96. E1 Gr. II Unia Świerklaniec – Tempo Stolarzowice – 20-05 15:00 Wojtacha Mieczysław
97. E1 Gr. III Zgoda Repty – UKS Bobry Bobrowniki – 19-05 12:00 Muszczak Grzegorz zm.godz.na 12.00 boisko Repty Śl.
98. E1 Gr. III LKS Olimpia Boruszowice – Olimpia Piekary – 19-05 14:00 Kluf Błażej
99. E1 Gr. III Gwarek Tarnowskie Góry – TS Tarnowiczanka – 21-05 16:30 Rosołek Michał
100. E1 Gr. III Gwarek Tarnowskie Góry – UKS Bobry Bobrowniki – 23-05 18:00 Skowronek Tytus
101. E2 Gr.I BS Polonia Bytom – UKS Ruch Radzionków – 20-05 13:00 Ruszkiewicz Karol boisko sztuczne Szombierki
102. E2 Gr.I AP Champions Tarnowskie Góry – Szombierki Bytom – 20-05 13:30 Rafalski Wojciech boisko Świerklaniec
103. E2 Gr.I Olimpia Piekary – Gwarek Tarnowskie Góry – 24-05 17:00 Janicki Szymon zm.terminu na 24.05
104. E2 Gr.II Olimpia II Piekary Śl. – Silesia Miechowice – 18-05 16:30 Ferdyn Tomasz zm.terminu na 18.05
105. E2 Gr.II Odra Miasteczko Śl. – UKS Trójka Tarnowskie Góry – 20-05 13:00 Mnich Izabela
106. E2 Gr.II Silesia Miechowice – JSS Silesia Piekary – 20-05 13:00 Ziora Michał
107. E2 Gr.II Orzeł Nakło Śl. – Zgoda Repty – 20-05 13:00 Wójcik Grzegorz
108. E2 Gr.II UKS Ruch Radzionków – Unia Strzybnica – 24-05 17:45 Książek Damian orlik Księża Góra
109. III LK KS Górnik Bobrowniki Śląskie – Polonia Poraj 19-05 15:00 Mnich Izabela Krupa Marek Rał Zbigniew
110. F1 Turniej Rozbark Bytom Żaki 19-05 09:00 Ulfik Paweł 2h
111. F1 JSS Silesia Piekary – BS Polonia Bytom – 19-05 10:00 Pękała Dawid Odwołany
112. F1 Turniej Szombierki Żaki 20-05 15:00 Pypec Paweł 2h
113. F1 Turniej Dream 15 Team Żaki 21-05 18:45 Ruszkiewicz Karol 2h orlik Jordan zm.terminu na 21.05
114. Tur. KTS Polonia Bytom Młodziczki u 13 19-05 11:00 Rosicki Marcin boisko Polonia Bytom 3h
115. Tur. Turniej Charytatywny Hala Radzionków 19-05 13:00 Żak Seweryn 13-16 3h społecznie
116. Tur. Liga Szóstek Orlik Kolejówka TG 20-05 17:00 Bajon Paweł 3h
117. Tur. Szkoły Szkoły 24-05 10:00 Rafalski Wojciech 3h Szombierki
118. Tur. Szkoły Szkoły 29-05 10:00 Rafalski Wojciech Szombierki