Konsultacje do kadry Podokręgu Bytom Rocznika 2007 – podsumowanie

Kategoria: Komunikaty i informacje WSz

Pierwsze konsultacje do Kadry Podokręgu Bytom rocznika 2007 za nami.

Wydział Szkolenia Podokręgu Bytom pragnie serdecznie podziękować klubom i trenerom oraz wszystkim rodzicom dzieci rocznika 2007,  którzy w dniu 02.03.2018 o godzinie 18:30 licznie stawili się na konsultacjach do Kadry Podokręgu Bytom.

W konsultacjach, które odbyły się na sztucznym boisku TS Szombierki Bytom udział wzięło 45 piłkarzy reprezentujących kluby Podokręgu Bytom.

Sztab trenerski w składzie Piotra Wacławczyk, Mirosław Szubert, Mirosław Woźnik, Jakub Kubica, Paweł Lewicki, Jakub Larisch na tyle na ile to było możliwe w danym dniu przy temperaturze – 8 stopni dokonali wstępnej analizy potencjału ruchowego zawodników i przyjrzeli się posiadanym już umiejętnością technicznym zawodników, którzy wzięli udział w konsultacjach.

Kończąc Wydział Szkolenia Podokręgu Bytom jeszcze raz dziękuje Wszystkim, którzy przyczynili się do licznej frekwencji na konsultacjach piłkarzy rocznika 2007.

Termin drugiej konsultacji zawodników do Kadry Podokręgu Bytom

Informacja Wydziału Szkolenia

Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Bytom – Wydział Szkolenia informuje wszystkie kluby wchodzące w skład Podokręgu Bytom, że w dniu 23.03.2018 o godzinie 18:30 na sztucznej murawie stadionu TS Szombierki Bytom odbędą się drugie w tym roku konsultacje do „Kadry Podokręgu” rocznika 2007. W jakiej formie odbędą się konsultacje Wydział Szkolenia Podokręgu Bytom poinformuje w następnej informacji.

Wydział Szkolenia