OBSADA 15 18.11.- 19.11.’17

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 15   18.11.- 19.11.’17

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. Ex Śląsk Wrocław Arka Gdynia 19-11 15:30 Lasyk Piotr
2. IV L Raków II Częstochowa Przemsza Siewierz – 18-11 11:00 Kasprzyk Marcin Zarzycki Wojciech Pękała Dawid
3. O Górnik 09 Mysłowice Piast Bieruń 18-11 13:00 Jankowski Maciej Froehlich Adrian Marzec Przemysław
4. O Sparta Katowice Pogoń Imielin 18-11 13:00 Kupka Kamil Czernachowski Marek Bajon Paweł
5. O Wyzwolenie Chorzów Łazowianka 18-11 13:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Michalik Tomasz
6. O Granica Ruptawa APN Odra Wodzisław 18-11 13:00 Janicki Szymon Woliński Dawid Michura Krzysztof
7. A Kl Sokół Orzech – Czarni Kozłowa Góra 18-11 13:00 Rafalski Adam Rosa Damian Rosicki Marcin
8. A Kl Nitron Krupski Młyn – KS Górnik Bobrowniki Śl 18-11 13:00 Kołodziejczyk Jakub Lasyk Rafał Ambrosiewicz Justyna
9. A Kl Tempo Stolarzowice – Orzeł Koty – 18-11 13:00 Dudziak Bogdan Froch Marcin Rosołek Michał
10. A Kl KS Piekary Śląskie – Orkan Dąbrówka W 18-11 13:00 Czudaj Mariusz Skowronek Tytus Zięba Franek
11. A Kl Andaluzja Piekary Śl. – Rozbark Bytom – 18-11 13:00 Rafalski Wojciech Kidala Tomasz Łuczyńska Kinga
12. A Kl Iskra Lasowice – LKS Żyglin – 18-11 13:00 Cierniak Piotr Adamus Adam Pypec Paweł
13. A Kl LKS Olimpia Boruszowice – Czarni Sucha Góra – 18-11 13:00 Schmidt Dariusz Nowak Krzysztof Orzeszek Dariusz
14. A Kl Silesia II Miechowice – Unia Strzybnica – 19-11 13:30 Froehlich Adrian Sobiesiak Sławomir Mnich Izabela sztuczne Szombierki
15. B Kl TS Tarnowiczanka – JSS Silesia Piekary – 18-11 13:00 Bobowska Agnieszka Plesz Marek Ulfik Paweł
16. B Kl Naprzód Wieszowa – Unia Świerklaniec – 18-11 13:00 Wojtacha Rafał Wojtacha Mieczysław Czernachowski.2 Dawid
17. B Kl Przyszłość Nowe Chechło – Iskra Połomia – 18-11 13:00 Michura Piotr Krupa Marek Piekarczyk Jerzy
18. B Kl LKS Orzeł Bobrowniki – Orzeł II Miedary 18-11 13:00 Łuszcz Konrad Dragon Mirosław Radzikowski Ireneusz
19. B Kl Sokół Zbrosławice – Zgoda Repty – 18-11 14:00 Kalarus Sławomir Trzeja Marian Rał Zbigniew
20. B Kl Czarni II Kozłowa Góra Nikpol Ruda Śląska – 19-11 11:00 Jankowski Maciej Pękała Dawid Smaczny Piotr
21. B Kl Odra II Miasteczko Śl. Nadzieja Bytom – 19-11 13:00 Bajon Paweł Janicki Szymon Kowalczyk Jerzy
22. B Kl Tęcza Zendek – Rodło Górniki – 19-11 13:00 Ziora Michał Woliński Dawid Kluf Błażej
23. II LWJM Bytomski Sport – UKS Ruch Chorzów 18-11 09:00 Lizurek Krzysztof Kot Łukasz Pielas Magdalena
24. IIILWTr C1 Bytomski Sport – JSS Silesia Piekary – 18-11 11:00 Borusowski Marek
25. JSB A1 Unia Strzybnica – Nitron Krupski Młyn – 19-11 10:00 Janiga Łukasz zm.godziny na 10.00
26. JSB A1 KS Górnik Bobrowniki Śl Piast Ożarowice – 19-11 11:00 Stachowicz Jarosław
27. JSB A1 Rozbark Bytom – Andaluzja Piekary Śl. – 19-11 11:00 Borusowski Marek
28. Tr C1 TS Tarnowiczanka – Piast Ożarowice – 18-11 09:30 Wydra Wojciech zm.terminu na 18.11
29. Tr C1 Tempo Stolarzowice – LKS Żyglin – 18-11 10:00 Książek.1 Paweł
30. TR D1 UKS Szombierki (AP Bytom) – Orzeł Miedary – 01-12 18:30 Borusowski Marek zmiana  na 1.12
31. III LK KTS Polonia Bytom MKS Myszków 16-11 18:00 Bajon Paweł Kowalczyk Jerzy Czernachowski.2 Dawid 16.11 boisko Szombierki
32. III LK KTS Polonia Bytom Stradom Częstochowa 19-11 13:00 Kołodziejczyk Jakub Marzec Przemysław Zięba Franek zm. terminu