OBSADA 14 11.11.- 16.11.’17

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

   OBSADA 14   11.11.- 16.11.’17

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. I L Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 12-11 17:00 Lasyk Piotr Kasprzyk Marcin
2. CLJ Raków Częstochowa MOSiR Opole 11-11 12:00 Jankowski Maciej Froehlich Adrian Marzec Przemysław
3. IV L MKP Odra Wodzisław Beskid Skoczów 11-11 13:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Michalik Tomasz
4. O Urania Ruda Śl. Sparta Katowice 11-11 11:00 Janicki Szymon Żółtowski Artur Pękała Dawid
5. O Radziejów-Popielów Przyszłość Rogów 11-11 13:00 Bobowska Agnieszka
6. O Piast Ożarowice – Orzeł Miedary – 11-11 13:00 Kupka Kamil Czernachowski Marek Adamus Adam
7. O Orzeł Mokre LKS 1908 Nędza 11-11 13:00 Woliński Dawid Skalski Piotr Łuszcz Konrad
8. O UKS Szopienice Wyzwolenie Chorzów 11-11 15:00 Skowronek Tytus Jaworek Łukasz Michura Piotr zm.godz.na 15.00
9. II LK KKS Zabrze Miedź Legnica 12-11 11:00 Pielas Magdalena Bobowska Agnieszka
10. A Kl Rozbark Bytom – LKS Żyglin – 11-11 13:00 Zarzycki Wojciech Nowak Krzysztof Ziora Michał
11. A Kl Unia Strzybnica – Andaluzja Piekary Śl. – 11-11 13:00 Stachowicz Jarosław Czudaj Mariusz Ambrosiewicz Justyna
12. A Kl Orzeł Koty – KS Piekary Śląskie – 11-11 13:00 Lasyk Rafał Kidala Tomasz Krupa Marek
13. A Kl KS Górnik Bobrowniki Śl Tempo Stolarzowice – 11-11 13:00 Rafalski Wojciech Lizurek Krzysztof Rafalski Adam
14. A Kl Czarni Kozłowa Góra – Nitron Krupski Młyn – 11-11 13:00 Kalarus Sławomir Ruszkiewicz Karol Zięba Franek
15. A Kl Czarni Sucha Góra – Sokół Orzech – 11-11 13:00 Cierniak Piotr Kołodziejczyk Jakub Pypec Paweł
16. A Kl Iskra Lasowice – LKS Olimpia Boruszowice – 11-11 13:00 Międzybrodzki Marcin Plesz Marek Kowal Marcin
17. A Kl Orkan Dąbrówka W Silesia II Miechowice – 12-11 13:00 Janicki Szymon Marzec Przemysław Rosa Damian
18. A Lub. Pokój Sadów Unia Kalety 11-11 14:00 Chudy Zenon Ulfik Paweł Kowalczyk Jerzy
19. B Kl Nadzieja Bytom – Zgoda Repty – 11-11 13:00 Michura Krzysztof Radzikowski Ireneusz Smaczny Piotr
20. B Kl Iskra Połomia – LKS Orzeł Bobrowniki – 11-11 13:00 Bajon Paweł Orzeszek Dariusz Jankowska Sandra
21. B Kl Sokół Zbrosławice – Tęcza Zendek – 11-11 13:00 Ferdyn Tomasz Książek.1 Paweł Borusowski Marek
22. B Kl Nikpol Ruda Śląska – Naprzód Wieszowa – 12-11 11:00 Michura Krzysztof Łuczyńska Kinga Dudziak Bogdan
23. B Kl JSS Silesia Piekary – Czarni II Kozłowa Góra 12-11 11:30 Mnich Izabela Michalik Tomasz Trzeja Marian zm.godz.na 11.30
24. B Kl Orzeł II Miedary Odra II Miasteczko Śl. 12-11 13:00 Wojtacha Sławomir Rosołek Michał Piekarczyk Jerzy
25. B Kl Unia Świerklaniec – Przyszłość Nowe Chechło – 12-11 13:00 Adamus Adam Cierniak Piotr Rał Zbigniew
26. B Kl Rodło Górniki – TS Tarnowiczanka 12-11 13:00 Froch Marcin Pękała Dawid Zięba Franek
27. II LWJ Gwarek Tarnowskie G Piast Gliwice – 12-11 11:00 Woliński Dawid Kidala Tomasz Michura Piotr
28. II LWJ Nadzieja Bytom – Sarmacja Będzin 12-11 11:00 Froehlich Adrian Lasyk Rafał Żółtowski Artur
29. III B-Z JM UKS Ruch Radzionków – AP Gliwice 12-11 09:00 Krawczyk Krzysztof Krupa Marek Książek Damian
30. IILWTrC2 Olimpia Piekary – MKS Zaborze 11-11 11:00 Skowronek Tytus
31. IILWTrC2 JSS Silesia Piekary – GTV Stadion Śląski 11-11 11:00 Łuczyńska Kinga
32. IIILWTr C1 Bytomski Sport – Concordia Knurów 12-11 09:00 Zarzycki Wojciech
33. IIILWTr C1 UKS Ruch Radzionków – Akademia Pyskowice 12-11 11:00 Sobiesiak Sławomir
34. ILWD1 Bytomski Sport – Raków Częstochowa 12-11 11:00 Ziora Michał
35. IIILWTrC2 Szombierki Bytom – Piast Gliwice 11-11 09:00 Froch Marcin
36. IIILWTrC2 Bytomski Sport – GSF Gliwice 11-11 11:00 Rosicki Marcin
37. IIILWMD1 Gwarek Tarnowskie G Olimpia Piekary – 12-11 09:00 Ambrosiewicz Justyna
38. IIILWMD1 Szombierki Bytom – JSS Silesia Piekary – 12-11 18:00 Pypec Paweł
39. JSB A1 Andaluzja Piekary Śl. – KS Górnik Bobrowniki Śl 12-11 11:00 Wojtacha Mieczysław
40. JSB A1 Piast Ożarowice – Unia Strzybnica – 12-11 11:00 Czernachowski Marek Czernachowski Dawid Żak Seweryn społecznie
41. JSB A1 Tempo Stolarzowice – Rozbark Bytom – 12-11 11:00 Klica Jacek Tynior Maciej Wydra Wojciech asystenci społecznie
42. JMB B1 Olimpia Piekary – Czarni Sucha Góra – 12-11 11:00 Bajon Paweł
43. JMB B1 Sokół Orzech – Gwarek Tarnowskie G 12-11 11:00 Kołodziejczyk Jakub
44. Tr C1 TS Tarnowiczanka Piast Ożarowice – 18-11 09:30 Żak Seweryn zm.terminu na 18.11
45. TR C2 Unia Strzybnica – Silesia Miechowice – 11-11 10:00 Wydra Wojciech
46. TR C2 Unia Świerklaniec – Nadzieja Bytom – 12-11 10:00 Skowronek Tytus zm.godz.na 10.00
47. TR C2 Sokół Zbrosławice – Szombierki Bytom – 12-11 11:00 Matusik Krzysztof Odwołany
48. TR C2 Unia Strzybnica – Gwarek Tarnowskie G 12-11 11:00 Plesz Marek
49. TR D1 TS Tarnowiczanka Orzeł Miedary – 11-11 10:00 Żak Seweryn
50. TR D1 Olimpia Piekary – Silesia Miechowice – 12-11 09:30 Kluf Błażej
51. TR D1 UKS Bobry Bobrowniki – Piast Ożarowice – 12-11 11:00 Ferdyn Tomasz boisko Rogoźnik
52. TR D1 Rozbark Bytom – Szombierki (AP Bytom) – 15-11 19:00 Czudaj Mariusz sztuczne Szombierki
53. Tr D2 Gwarek Tarnowskie G Bytomski Sport – 11-11 09:00 Kamiński Bartosz
54. Tr D2 Bytomski Sport – AP Champions Piekary Śl. – 14-11 18:00 Kot Łukasz
55. TR E1 Olimpia II Piekary Śl. Olimpia I Piekary Śl. 12-11 10:00 Ruszkiewicz Karol zm.terminu na 12.11
56. TR E1 AP Champions Piekary Śl. – Szombierki (AP Bytom) – 13-11 19:00 Rosołek Michał Radzionków Rojca
57. III LK KTS Polonia Bytom MKS Myszków 16-11 18:00 Bajon Paweł Kowalczyk Jerzy Kołodziejczyk Jakub boisko Szombierki
58. III LK KTS Polonia Bytom Stradom Częstochowa 19-11 13:00 Froehlich Adrian Kołodziejczyk Jakub Zięba Franek zm. Terminu
59. Tur. OSIR Radzionków OSIR Radzionków 11-11 09:30 Michura Krzysztof Hala Radzionków
60. Tur. OSIR Radzionków OSIR Radzionków 11-11 11:30 Makielak Bartosz Hala Radzionków