OBSADA 13 04.11.- 09.11.’17

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 13 04.11.- 09.11.’17

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. Ex Górnik Zabrze Lech Poznań 04-11 20:30 Lasyk Piotr Techniczny
2. IV L Grodziec Polonia Poraj 04-11 13:00 Janicki Szymon Woliński Dawid
3. IV L MKP Odra Wodzisław Dąb Gaszowcie 04-11 13:00 Jankowski Maciej Żółtowski Artur Kupka Kamil
4. IV L MKS Myszków Warta Zawiercie 04-11 13:00 Kasprzyk Marcin Zarzycki Wojciech Bajon Paweł
5. O Przyszłość Ciochowice Naprzód Rydułtowy 04-11 13:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Żmuda Tomasz
6. O Orzeł Biały Piekary Śl. – Orzeł Nakło Śl. – 04-11 13:00 Skowronek Tytus Czernachowski Marek Światowski Tomasz
7. O Orzeł Miedary – Silesia Miechowice – 04-11 13:00 Rafalski Wojciech Ferdyn Tomasz Cierniak Piotr
8. ŚlLJ Rozwój Katowice Czarni Sosnowiec 05-11 11:00 Lasyk Piotr Kasprzyk Marcin Żółtowski Artur
9. Ex K Mitech Żywiec Unifreeze Gorzno 04-11 11:00 Mnich Izabela
10. Ex K AZS Wrocław Czarni Sosnowiec 04-11 11:00 Bobowska Agnieszka
11. II LK Rekord BB Bielawianka Bielawy 04-11 11:45 Pielas Magdalena Ambrosiewicz Justyna Jankowska Sandra
12. A Kl LKS Żyglin – Andaluzja Piekary Śl. – 04-11 13:00 Kołodziejczyk Jakub Froehlich Adrian Janoszka Zygmunt
13. A Kl KS Piekary Śląskie – KS Górnik Bobrowniki Śl 04-11 13:00 Międzybrodzki Marcin Michalik Tomasz Chudy Zenon
14. A Kl LKS Olimpia Boruszowice – Rozbark Bytom – 04-11 13:00 Krawczyk Krzysztof Schmidt Dariusz Kowal Marcin
15. A Kl Sokół Orzech – Iskra Lasowice – 04-11 13:00 Rosa Damian Michura Krzysztof Wojtacha Rafał
16. A Kl Nitron Krupski Młyn – Czarni Sucha Góra – 04-11 13:00 Froch Marcin Muszczak Grzegorz Janiga Łukasz
17. A Kl Tempo Stolarzowice – Czarni Kozłowa Góra – 04-11 13:00 Ziora Michał Łastowski Arkadiusz Lasyk Rafał
18. A Kl Orkan Dąbrówka Wielka – Unia Strzybnica – 05-11 14:00 Pękała Dawid Rafalski Adam Kołodziejczyk Jakub zm.godz.14.00
19. A Kl Silesia Miechowice – Orzeł Koty – 05-11 17:15 Woliński Dawid Cierniak Piotr Froehlich Adrian 17.15 boisko Szombierki
20. A Kl Orzeł Koty – LKS Olimpia Boruszowice – 25-11 12:00 Żmuda Tomasz Lizurek Krzysztof Łuczyńska Kinga zm terminu
21. B Kl Przyszłość Nowe Chechło – Nikpol Ruda Śląska – 04-11 13:00 Nowak Krzysztof Wojtacha Mieczysław Borusowski Marek
22. B Kl LKS Orzeł Bobrowniki – Unia Świerklaniec – 04-11 13:00 Kalarus Sławomir Trzeja Marian Kot Łukasz
23. B Kl Sokół Zbrosławice – Rodło Górniki – 04-11 13:00 Ruszkiewicz Karol Ulfik Paweł
24. B Kl Naprzód Wieszowa – JSS Silesia Piekary – 04-11 13:00 Łuszcz Konrad Orzeszek Dariusz Zięba Franek
25. B Kl Odra II Miasteczko Śl. Iskra Połomia – 05-11 13:00 Zarzycki Wojciech Skowronek Tytus Plesz Marek
26. B Kl Zgoda Repty – Orzeł II Miedary 05-11 13:00 Jankowski Maciej Czudaj Mariusz Czernachowski.2 Dawid
27. B Kl Czarni II Kozłowa Góra TS Tarnowiczanka – 05-11 13:00 Klica Jacek Marzec Przemysław Hakuba Ignac
28. B Kl Tęcza Zendek – Nadzieja Bytom – 05-11 14:00 Wojtacha Sławomir Rał Zbigniew Janicki Szymon zm.godz.na 14.00
29. II LWJM Bytomski Sport – Stradom Częstochowa 04-11 09:00 Nowak Krzysztof Książek Damian Kowalczyk Jerzy
30. III B-Z JM Olimpia Piekary – Gwarek Zabrze – 05-11 11:00 Ziora Michał Jaworek Łukasz Bajon Paweł
31. ILWD1 Bytomski Sport – Lisek Milówka 08-11 17:00 Sobiesiak Sławomir
32. II LWD1 UKS Ruch Radzionków – AS Lubliniec 07-11 17:30 Rosa Damian boisko ul. Gliwicka 36
33. IIILWMD1 JSS Silesia Piekary – Górnik Zabrze SSA 04-11 09:00 Rosołek Michał
34. IIILWMD1 Olimpia Piekary – Szombierki Bytom – 05-11 09:30 Wojtacha Rafał
35. IIILWMD2 Olimpia Piekary – Burza Borowa Wieś 04-11 09:00 Czudaj Mariusz
36. IIILWMD2 Bytomski Sport – JSS Silesia Piekary – 06-11 17:00 Rafalski Wojciech zm.terminu na 6.11
37. JSB A1 Unia Strzybnica – Andaluzja Piekary Śl. – 05-11 09:30 Światowski Tomasz zm.godz na 9.30
38. JSB A1 Orkan Dąbrówka Wielka – Nitron Krupski Młyn – 05-11 11:00 Sobiesiak Sławomir
39. JSB A1 KS Górnik Bobrowniki Śl Tempo Stolarzowice – 05-11 11:00 Piekarczyk Jerzy
40. JMB B1 Gwarek Tarnowskie G Szombierki Bytom – 04-11 09:00 Radzikowski Ireneusz
41. JMB B1 Bytomski Sport – Sokół Orzech – 05-11 09:00 Lizurek Krzysztof
42. JMB B1 Olimpia Piekary – Orzeł Nakło Śl. – 05-11 11:00 Kowal Marcin
43. Tr C1 Nitron Krupski Młyn – Tempo Stolarzowice – 04-11 10:30 Kluf Błażej zm.godz na 10.30
44. Tr C1 TS Tarnowiczanka – Silesia Miechowice – 04-11 12:30 Plesz Marek
45. Tr C1 Szombierki Bytom – Piast Ożarowice – 04-11 17:30 Ziora Michał
46. Tr C1 TS Tarnowiczanka – Piast Ożarowice – 18-11 09:30 Żak Seweryn zm.terminu na 18.11
47. TR C2 Unia Świerklaniec – Szombierki Bytom – 05-11 09:00 Schmidt Dariusz
48. TR C2 Sokół Zbrosławice – Nadzieja Bytom – 05-11 09:00 Borusowski Marek
49. TR C2 Silesia Miechowice – Gwarek Tarnowskie Góry 05-11 09:00 Ulfik Paweł boisko Gwarek TG
50. TR C2 Unia Strzybnica – Sokół Orzech – 05-11 14:00 Dragon Mirosław
51. TR D1 Orzeł Miedary – UKS Bobry Bobrowniki – 03-11 16:00 Czernachowski Marek Odwołany zm. na 3.11
52. TR D1 Zgoda Repty – TS Tarnowiczanka – 04-11 10:00 Książek.1 Paweł boiskTarnowiczanka
53. TR D1 Piast Ożarowice – Silesia Miechowice – 05-11 11:00 Matusik Krzysztof
54. TR D1 JSS Silesia Piekary – UKS Bobry Bobrowniki – 05-11 11:00 Ambrosiewicz Justyna
55. TR D1 Orzeł Miedary – Rozbark Bytom – 05-11 14:00 Janiga Łukasz zm.godz.na 14.00
56. Tr D2 Unia Świerklaniec – Odra Miasteczko Śl. – 04-11 09:30 Pypec Paweł
57. Tr D2 Orzeł Nakło Śl. – Przyszłość Nowe Chechło – 04-11 10:00 Żak Seweryn
58. Tr D2 UKS Trójka Tarnowskie G Tempo Stolarzowice – 04-11 10:30 Matusik Krzysztof odwołany
59. Tr D2 Bytomski Sport – UKS Ruch Radzionków – 04-11 11:00 Marzec Przemysław
60. Tr D2 Unia Strzybnica – AP Champions Piekary Śl. – 04-11 11:00 Hakuba Ignac
61. Tr D2 Silesia Miechowice – Gwarek Tarnowskie Góry 05-11 15:00 Książek.1 Paweł boisko Gwarek TG
62. Tr D2 Szombierki Bytom – KS Górnik Bobrowniki Śl 06-11 17:30 Kowalczyk Jerzy
63. TR E1 Bytomski Sport – Olimpia III Piekary Śl. 04-11 09:00 Ulfik Paweł zm.terminu na 4.11
64. TR E1 UKS Trójka Tarnowskie G Szombierki Bytom – 04-11 10:30 Czernachowski.2 Dawid
65. TR E1 Olimpia IV Piekary Śl. Nadzieja Bytom – 05-11 14:00 Ruszkiewicz Karol zm.terminu na 5.11
66. TR E1 Sokół Orzech – Silesia Miechowice – 05-11 14:00 Rosicki Marcin zm.terminu na 5.11
67. TR E1 KS Górnik Bobrowniki Śląskie – UKS Bobry Bobrowniki – 05-11 14:00 Kowal Marcin zm.terminu na 5.11
68. TR E1 Tempo II Stolarzowice Zgoda Repty – 05-11 14:00 Michura Krzysztof zm.terminu na 5.11
69. TR E1 Rozbark Bytom – UKS Ruch Radzionków – 05-11 14:00 Radzikowski Ireneusz zm.terminu na 5.11
70. TR E1 AP Champions Piekary Śl. – Olimpia II Piekary Śl. 05-11 15:00 Wojtacha Mieczysław
71. TR E1 Olimpia I Piekary Śl. UKS Szombierki (AP Bytom) – 05-11 15:00 Pypec Paweł
72. TR E1 JSS Silesia Piekary – Bytomski Sport – 05-11 15:00 Bajon Paweł
73. TR E2 Bytomski Sport – Olimpia Piekary – 04-11 09:00 Kamiński Bartosz zm.terminu na 4.11
74. TR E2 JSS Silesia Piekary – Unia Strzybnica – 04-11 11:00 Piekarczyk Jerzy zm.terminu na 4.11
75. TR E2 AP Champions Tarnowskie G Tęcza Zendek – 04-11 13:00 Wydra Wojciech
76. TR E2 UKS Trójka Tarnowskie G Olimpia III Piekary Śl. 09-11 16:15 Żak Seweryn zm.terminu na 9.11
77. III LK KTS Polonia Bytom Stradom Częstochowa 19-11 13:00 Froehlich Adrian Kołodziejczyk Jakub Kowalczyk Jerzy zm. ter
78. Tur. Hala Radzionków Hala Radzionków 04-11 10:00 Rosicki Marcin 10-14