OBSADA 12 28.10.-31.10.’17

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 12  28.10.-31.10.’17

OBSADA 12 28.10.- 31.10.’17

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. I L Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 29-10 17:00 Lasyk Piotr Kasprzyk Marcin
2. IV L Polonia Poraj Raków II Częstochowa 28-10 11:00 Jankowski Maciej Żółtowski Artur Woliński Dawid
3. O Slavia Ruda Śl. – Silesia Lubomia – 28-10 11:00 Adamus Adam Ferdyn Tomasz Cierniak Piotr
4. O KS 94 Rachowice Przyszłość Ciochowice 28-10 14:00 Zarzycki Wojciech Skalski Piotr Chudy Zenon
5. O Przemsza Siewierz Piast II Gliwice 28-10 14:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Światowski Tomasz
6. O Naprzód Rydułtowy Jedność 32 Przyszowice 28-10 14:00 Janicki Szymon Pękała Dawid Froehlich Adrian
7. ŚlLJ Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze SSA 29-10 11:00 Jankowski Maciej Froehlich Adrian Marzec Przemysław
8. Ex K AZS Wrocław Olimpia Szczecin 28-10 11:00 Bobowska Agnieszka
9. Ex K Tarnovia Tarnów MUKS Praga Warszawa 28-10 12:30 Mnich Izabela
10. I LK Gol Częstochowa Rolnik 28-10 13:00 Ambrosiewicz Justyna
11. II LK Row Rybnik BTS Rekord BB 29-10 11:00 Ambrosiewicz Justyna
12. II LK KKS Zabrze AZS II Wrocław 29-10 11:00 Mnich Izabela Bobowska Agnieszka
13. A Kl Iskra Lasowice – Nitron Krupski Młyn – 28-10 14:00 Czernachowski Marek Muszczak Grzegorz Michura Krzysztof
14. A Kl Rozbark Bytom – Sokół Orzech – 28-10 14:00 Kołodziejczyk Jakub Lizurek Krzysztof Orzeszek Dariusz
15. A Kl Andaluzja Piekary Śl. – LKS Olimpia Boruszowice – 28-10 14:00 Bajon Paweł Dudziak Bogdan Zięba Franek
16. A Kl Orzeł Koty – Orkan Dąbrówka W 28-10 14:00 Schmidt Dariusz Radzikowski Ireneusz Janoszka Zygmunt
17. A Kl Unia Strzybnica – LKS Żyglin – 28-10 14:00 Skowronek Tytus Michura Piotr Jankowska Sandra
18. A Kl KS Górnik Bobrowniki Śl Silesia II Miechowice 28-10 14:00 Kalarus Sławomir Łuszcz Konrad Trzeja Marian
19. A Kl Czarni Kozłowa Góra – KS Piekary Śląskie – 28-10 14:00 Międzybrodzki Marcin Michalik Tomasz Jaworek Łukasz
20. A Kl Czarni Sucha Góra – Tempo Stolarzowice – 29-10 14:00 Klica Jacek Cierniak Piotr Pękała Dawid
21. A Kl Orzeł Koty – LKS Olimpia Boruszowice – 25-11 12:00 Żmuda Tomasz Lizurek Krzysztof Łuczyńska Kinga zm terminu
22. B Kl Nadzieja Bytom – Sokół Zbrosławice – 28-10 14:00 Froch Marcin Wojtacha Sławomir Piekarczyk Jerzy
23. B Kl Iskra Połomia – Zgoda Repty – 28-10 14:00 Kidala Tomasz Plesz Marek Kowalczyk Jerzy
24. B Kl Nikpol Ruda Śląska – LKS Orzeł Bobrowniki – 28-10 14:00 Wojtacha Rafał Łuczyńska Kinga Ulfik Paweł
25. B Kl TS Tarnowiczanka Naprzód Wieszowa – 28-10 14:00 Marzec Przemysław Lasyk Rafał Łastowski Arkadiusz
26. B Kl JSS Silesia Piekary – Przyszłość Nowe Chechło 29-10 14:00 Czudaj Mariusz Orzeszek Dariusz Rał Zbigniew odwołany
27. B Kl Rodło Górniki – Czarni II Kozłowa Góra 29-10 14:00 Janicki Szymon Borusowski Marek Smaczny Piotr
28. B Kl Orzeł II Miedary Tęcza Zendek – 29-10 14:00 Wojtacha Rafał Ziora Michał Wojtacha Mieczysław
29. B Kl Unia Świerklaniec – Odra II Miasteczko Śl. 29-10 14:00 Nowak Krzysztof Wojtacha Sławomir Kluf Błażej
30. II LWJ Gwarek Tarnowskie G Górnik 09 Mysłowice 29-10 11:00 Krawczyk Krzysztof Rosołek Michał Janoszka Zygmunt
31. II LWJ Nadzieja Bytom – GKS 1962 Jastrzębie 29-10 11:00 Adamus Adam Lasyk Rafał Żółtowski Artur
32. III B-Z JM UKS Ruch Radzionków – Olimpia Piekary – 29-10 09:00 Froch Marcin Rosa Damian Ulfik Paweł zm.terminu na 29.10
33. IILWTrC2 Olimpia Piekary – GTV Stadion Śląski 28-10 11:00 Nowak Krzysztof
34. IIILWTr C1 Bytomski Sport – JSS Silesia Piekary – 29-10 09:00 Ferdyn Tomasz
35. ILWD1 Bytomski Sport – Lisek Milówka 29-10 11:00 Sobiesiak Sławomir
36. IIILWTr C1 UKS Ruch Radzionków – KS Bojków 29-10 11:00 Dudziak Bogdan
37. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – Szombierki Bytom – 28-10 11:00 Rosołek Michał
38. IIILWTrC2 Bytomski Sport – MSPN Górnik Zabrze 28-10 11:00 Wójcik Grzegorz
39. II LWM D1 UKS Ruch Radzionków – SWSM Promotor 29-10 15:00 Woliński Dawid odwołany
40. IIILWMD1 Gwarek Tarnowskie G MSPN Górnik Zabrze 31-10 16:00 Lizurek Krzysztof
41. IIILWMD2 JSS Silesia Piekary – Olimpia Piekary – 29-10 11:00 Piekarczyk Jerzy odwołany
42. JSB A1 Piast Ożarowice – Orkan Dąbrówka W 29-10 11:00 Schmidt Dariusz
43. JSB A1 Rozbark Bytom – KS Górnik Bobrowniki Ś 29-10 11:00 Skalski Piotr
44. JSB A1 Tempo Stolarzowice – Unia Strzybnica – 29-10 11:00 Michura Piotr
45. JMB B1 Bytomski Sport – Szombierki Bytom – 28-10 09:00 Froehlich Adrian
46. JMB B1 Sokół Orzech – Gwarek Tarnowskie G 29-10 11:00 Kowal Marcin odwołany
47. JMB B1 Olimpia Piekary – Czarni Sucha Góra – 29-10 11:00 Plesz Marek
48. Tr C1 Szombierki Bytom – TS Tarnowiczanka 28-10 11:00 Borusowski Marek
49. Tr C1 Piast Ożarowice – Silesia Miechowice – 28-10 11:00 Michalik Tomasz
50. Tr C1 Tempo Stolarzowice – LKS Żyglin – 29-10 09:30 Łuczyńska Kinga odwołany
51. Tr C1 TS Tarnowiczanka Piast Ożarowice – 18-11 09:30 Żak Seweryn zm.terminu na 18.11
52. TR C2 Sokół Orzech – Silesia Miechowice – 28-10 10:00 Czudaj Mariusz
53. TR C2 Sokół Zbrosławice – Szombierki Bytom – 29-10 09:00 Hakuba Ignac odwołany
54. TR C2 Unia Strzybnica – Gwarek Tarnowskie G 29-10 09:00 Janiga Łukasz odwolany
55. TR C2 Unia Świerklaniec – Nadzieja Bytom – 29-10 10:30 Skowronek Tytus odwołany
56. TR D1 Zgoda Repty – Orzeł Miedary – 28-10 13:00 Krupa Marek Sokół Zbrosławice
57. Tr D2 Tempo Stolarzowice – Odra Miasteczko Śl. 28-10 09:00 Książek.1 Paweł
58. Tr D2 Przyszłość Nowe Chechło Szombierki Bytom – 28-10 09:00 Rosicki Marcin
59. Tr D2 KS Górnik Bobrowniki Śl Orzeł Nakło Śl. – 28-10 09:00 Książek Damian
60. Tr D2 Gwarek Tarnowskie G Bytomski Sport – 28-10 09:00 Hakuba Ignac odwołany
61. Tr D2 UKS Ruch Radzionków – Unia Strzybnica – 28-10 14:00 Rosołek Michał
62. Tr D2 Unia Świerklaniec – UKS Trójka Tarnowskie G 29-10 09:30 Kidala Tomasz 29.10 zm.godz.9.30
63. TR E1 Olimpia Piekary – AP Champions Piekary Śl. – 28-10 09:00 Matusik Krzysztof
64. TR E1 UKS Trójka Tarnowskie G JSS Silesia Piekary – 28-10 12:15 Kamiński Bartosz
65. TR E1 Szombierki Bytom – Bytomski Sport – 28-10 18:00 Książek Damian
66. TR E1 KS Górnik Bobrowniki Śl UKS Bobry Bobrowniki – 29-10 11:45 Kowal Marcin zm.godz.na 11:45
67. TR E1 UKS Szombierki (AP Olimpia II Piekary Śl. 29-10 13:00 Kowalczyk Jerzy odwołany zm.godz.na 13.00
68. TR E1 Przyszłość Nowe Chechło LKS Olimpia Boruszowice – 29-10 15:00 Żak Seweryn odwołany
69. TR E1 Rozbark Bytom – UKS Ruch Radzionków – 29-10 15:00 Radzikowski Ireneusz odwołany
70. TR E1 Olimpia V Piekary Śl. Gwarek Tarnowskie G 29-10 15:00 Wydra Wojciech
71. TR E1 Bytomski Sport – Olimpia III Piekary Śl. 29-10 15:00 Ulfik Paweł odwołany
72. TR E1 Olimpia IV Piekary Śl. Nadzieja Bytom – 29-10 15:00 Zralek Piotr odwołany
73. TR E1 Tempo II Stolarzowice Zgoda Repty – 29-10 15:00 Michura Krzysztof
74. TR E1 Sokół Orzech – Silesia Miechowice – 29-10 15:00 Rosicki Marcin
75. TR E1 UKS Ruch Radzionków – Sokół Orzech – 31-10 16:30 Rafalski Wojciech
76. TR E2 JSS Silesia Piekary – Gwarek Tarnowskie G 28-10 09:00 Wojtacha Mieczysław
77. TR E2 Piast Ożarowice – Odra Miasteczko Śl. 28-10 10:00 Żak Seweryn
78. TR E2 Zgoda Repty – Tęcza Zendek – 28-10 11:00 Krupa Marek Sokółzm.miejsca Zbrosławice
79. TR E2 UKS Ruch Radzionków – Olimpia II Piekary Śl. 28-10 15:30 Książek.1 Paweł
80. TR E2 UKS Trójka Tarnowskie G Olimpia III Piekary Śl. 29-10 11:30 Krupa Marek odwołany
81. TR E2 Gwarek Tarnowskie G Silesia Miechowice – 29-10 12:00 Żak Seweryn
82. TR E2 Bytomski Sport – Olimpia Piekary – 29-10 13:00 Kamiński Bartosz odwołany
83. TR E2 JSS Silesia Piekary – Unia Strzybnica – 29-10 13:00 Piekarczyk Jerzy zm.terminu na 29.10
84. TR E2 Szombierki Bytom – Orzeł Nakło Śl. – 30-10 17:30 Kowalczyk Jerzy zm.terminu na 30.10
85. TR E2 AP Champions Tarnowskie G Gwarek II Tarnowskie 30-10 18:00 Krawczyk Krzysztof
86. III LK KTS Polonia Bytom MKS Myszków 29-10 11:00 Bajon Paweł Zięba Franek Kołodziejczyk Jakub Szombierki odwołany
87. III LK KS Górnik Bobrowniki Ś KKS Polonia Tychy 29-10 14:30 Chudy Zenon Czernachowski Marek Hakuba Ignac
88. III LK KTS Polonia Bytom Stradom Częstochowa 19-11 13:00 Froehlich Adrian Kołodziejczyk Jakub Kowalczyk Jerzy zm. terminu