OBSADA 8 28.09.- 06.10.’17

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 8 28.09.- 06.10.’17

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. Nar AEK Athens Austria Wien 28-09 20:45 Lasyk Piotr Asystent bramkowy
2. Ex Górnik Zabrze – Piast Gliwice – 01-10 15:30 Lasyk Piotr
3. CLJ Cracovia Resovia Rzeszów 30-09 14:00 Bobowska Agnieszka
4. O Orzeł Nakło Śl. – Odra Miasteczko Śl. 30-09 16:00 Rafalski Wojciech Rosa Damian Rafalski Adam
5. O Ogrodnik Tychy Pogoń Imielin 30-09 16:00 Adamus Adam Cierniak Piotr Ferdyn Tomasz
6. O Pogoń Ruda Śląska – Sokół Wola 30-09 16:00 Kupka Kamil Michalik Tomasz DudekKrawczyk Sabina
7. O Unia DG – SKS Łagisza 30-09 16:00 Zarzycki Wojciech Skalski Piotr Chudy Zenon
8. O Iskra Pszczyna – Podlesianka Katowice – 30-09 16:00 Janicki Szymon Kasprzyk Marcin Froehlich Adrian
9. O AKS Mikołów – Wawel Wirek – 30-09 16:00 Jankowski Maciej Marzec Przemysław Pękała Dawid
10. O Wyzwolenie Chorzów – LKS TĘCZA BŁĘDÓW 30-09 16:00 Skowronek Tytus Ziora Michał Jaworek Łukasz
11. O KS Płomień Połomia Rafako Racibórz – 30-09 16:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Żmuda Tomasz
12. O Orzeł Mokre – KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 04-10 16:00 Zarzycki Wojciech Chudy Zenon Ziora Michał zm terminu
13. ŚlLJ Zagłebie Sosnowiec – Stadion Chorzów – 30-09 11:00 Kasprzyk Marcin Pękała Dawid Marzec Przemysław
14. I LK Resovia Rzeszów Tarnovia Tarnów 01-10 12:00 Ambrosiewicz Justyna
15. II LK Rekord BB – SWD Wodzisław 30-09 10:00 Dudek – Krawczyk Sabina Bobowska Agnieszka Łuczyńska Kinga
16. A Kl Andaluzja Piekary Śl. – KS Piekary Śląskie – 30-09 16:00 Wojtacha Rafał Bajon Paweł Pypec Paweł
17. A Kl LKS Żyglin – Tempo Stolarzowice – 30-09 16:00 Schmidt Dariusz Ambrosiewicz Justyna Rosołek Michał
18. A Kl Czarni Kozłowa Góra – KS Górnik Bobrowniki Śl 30-09 16:00 Plesz Marek Kołodziejczyk Jakub Kowal Marcin
19. A Kl LKS Olimpia Boruszowice – Nitron Krupski Młyn – 30-09 16:00 Czudaj Mariusz Łuszcz Konrad Zralek Piotr
20. A Kl Czarni Sucha Góra – Orzeł Koty – 30-09 16:00 Woliński Dawid Nowak Krzysztof Radzikowski Ireneusz
21. A Kl Unia Strzybnica – Sokół Orzech – 30-09 16:00 Muszczak Grzegorz Kluf Błażej Zięba Franek
22. A Kl Iskra Lasowice – Orkan Dąbrówka W 30-09 16:00 Wojtacha Sławomir Piekarczyk Jerzy Wojtacha Mieczysław
23. A Kl Rozbark Bytom – Silesia II Miechowice – 30-09 16:00 Międzybrodzki Marcin Żółtowski Artur Janoszka Zygmunt
24. A Kl Orzeł Koty – LKS Olimpia Boruszowice – 25-11 12:00 Żmuda Tomasz Lizurek Krzysztof Łuczyńska Kinga zm terminu
25. B Kl Naprzód Wieszowa – LKS Orzeł Bobrowniki – 30-09 16:00 Stachowicz Jarosław Rosicki Marcin Hakuba Ignac
26. B Kl Iskra Połomia – Orzeł Miedary – 30-09 16:00 Wójcik Grzegorz Osial Leszek Książek.1 Paweł
27. B Kl KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA Sokół Zbrosławice – 30-09 16:00 Lizurek Krzysztof Orzeszek Dariusz Kowalczyk Jerzy Boisko Brzeziny Śl.
28. B Kl TS Tarnowiczanka Zgoda Repty – 30-09 16:00 Ruszkiewicz Karol Dragon Mirosław Trzeja Marian
29. B Kl Czarni Kozłowa Góra – Odra Miasteczko Śl. 01-10 11:00 Woliński Dawid Cierniak Piotr Chudy Zenon Zm godz. boisko Olimpijska 3
30. B Kl JSS Silesia Piekary – Tęcza Zendek – 01-10 16:00 Klica Jacek Kołodziejczyk Jakub Krupa Marek
31. B Kl Rodło Górniki – Przyszłość Nowe Chechło 01-10 16:00 Froehlich Adrian Kidala Tomasz Froch Marcin
32. B Kl Unia Świerklaniec – Nadzieja Bytom – 01-10 16:00 Pielas Magdalena Trzeja Marian Rał Zbigniew
33. II LWJM Gwarek Tarnowskie G Czarni Pyskowice 01-10 11:00 Mnich Izabela Skowronek Tytus Janoszka Zygmunt
34. II LWJM Nadzieja Bytom – AKS Wyzwolenie 01-10 11:00 Lasyk Rafał Ferdyn Tomasz Zięba Franek
35. III B-Z JM Olimpia Piekary – MKS Zaborze 01-10 09:30 Adamus Adam Rosa Damian Kluf Błażej boisko Andaluzja
36. IIILWTr C1 Bytomski Sport UKS Ruch Radzionków – 01-10 09:00 Sobiesiak Sławomir
37. ILWD1 Bytomski Sport MUKP Dąbrowa Górnicza 01-10 11:00 Lizurek Krzysztof
38. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – GSF Gliwice 30-09 11:00 Radzikowski Ireneusz
39. IIILWTrC2 Bytomski Sport Szombierki Bytom – 30-09 11:00 Froch Marcin
40. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – Szombierki Bytom – 11-10 16:30 Froehlich Adrian zm.terminu
41. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – MSPN Górnik Zabrze 25-10 16:00 Dudek – Krawczyk Sabina zm.terminu
42. IIILWTrC2 Szombierki Bytom – Górnik Zabrze SSA 25-10 17:30 Ulfik Paweł zm.terminu i godz.
43. II LWM D1 UKS Ruch Radzionków – AKS Mikołów 28-09 17:00 Woliński Dawid zm.terminu
44. II LWM D1 UKS Ruch Radzionków – Piast Gliwice 01-10 15:00 Dudziak Bogdan
45. IIILWMD1 Olimpia Piekary – APN Knurów 29-09 16:30 Janicki Szymon boisko Andaluzja
46. IIILWMD1 JSS Silesia Piekary – Gwarek Tarnowskie G 30-09 13:00 Ambrosiewicz Justyna
47. IIILWMD2 Bytomski Sport Górnik Zabrze SSA 28-09 17:00 Froehlich Adrian zm.terminu
48. IIILWMD2 JSS Silesia Piekary – Bytomski Sport 01-10 11:00 Bajon Paweł
49. JSB A1 Orkan Dąbrówka W KS Górnik Bobrowniki Śl 01-10 11:00 Nowak Krzysztof
50. JSB A1 Nitron Krupski Młyn – Rozbark Bytom – 01-10 11:00 Dudek – Krawczyk Sabina
51. JSB A1 Piast Ożarowice – Tempo Stolarzowice – 01-10 11:00 Ruszkiewicz Karol
52. JSB A1 Tempo Stolarzowice – Andaluzja Piekary Śl. – 04-10 16:15 Łastowski Arkadiusz zm.terminu
53. JSB A1 Unia Strzybnica – Orkan Dąbrówka W 04-10 16:15 Mnich Izabela zm.terminu
54. JSB A1 KS Górnik Bobrowniki Śląskie – Nitron Krupski Młyn – 05-10 16:15 Janicki Szymon zm.terminu
55. JMB B1 Bytomski Sport Gwarek Tarnowskie Gó 30-09 09:00 Ulfik Paweł
56. JMB B1 Sokół Orzech – Orzeł Nakło Śl. – 30-09 11:00 Kot Łukasz
57. JMB B1 Czarni Sucha Góra – Sokół Zbrosławice – 01-10 11:00 Krawczyk Krzysztof
58. JMB B1 Olimpia Piekary – Szombierki Bytom – 01-10 11:00 Froch Marcin
59. JMB B1 Orzeł Nakło Śl. – Olimpia Piekary – 05-10 16:30 Rosicki Marcin zm.terminu
60. Tr C1 TS Tarnowiczanka Nitron Krupski Młyn – 30-09 11:00 Krupa Marek
61. Tr C1 Silesia Miechowice – Tempo Stolarzowice – 30-09 11:00 Rosołek Michał
62. Tr C1 LKS Żyglin – Piast Ożarowice – 02-10 16:00 Światowski Tomasz
63. Tr C1 Szombierki Bytom – Silesia Miechowice – 05-10 17:30 Ulfik Paweł zm.terminu
64. TR C2 Nadzieja Bytom – Gwarek Tarnowskie G 03-10 16:30 Książek Damian
65. TR C2 Unia Strzybnica – Szombierki Bytom – 03-10 16:30 Dragon Mirosław
66. TR C2 Sokół Zbrosławice – Unia Świerklaniec – 03-10 16:30 Książek.1 Paweł
67. TR C2 Silesia Miechowice – Sokół Orzech – 03-10 16:30 Borusowski Marek
68. TR D1 Olimpia Piekary – JSS Silesia Piekary – 29-09 17:00 Wojtacha Mieczysław
69. TR D1 Piast Ożarowice – Orzeł Miedary – 29-09 17:00 Marzec Przemysław
70. TR D1 Silesia Miechowice – UKS Bobry Bobrowniki – 29-09 17:00 Lizurek Krzysztof
71. TR D1 TS Tarnowiczanka Rozbark Bytom – 29-09 17:00 Światowski Tomasz
72. TR D1 Orzeł Miedary – Silesia Miechowice – 02-10 16:30 Łuczyńska Kinga zm.terminu
73. TR D1 UKS Bobry Bobrowniki – Tęcza Zendek – 02-10 17:00 Książek Damian boisko Rogoźnik zm.terminu
74. TR D1 Zgoda Repty – UKS Szombierki 03-10 17:00 Żmuda Tomasz zm.terminu
75. Tr D2 Gwarek Tarnowskie G Silesia Miechowice – 30-09 09:00 Hakuba Ignac
76. Tr D2 UKS Ruch Radzionków – Bytomski Sport 30-09 13:00 Żak Seweryn
77. Tr D2 AP Champions Piekary Śl. Unia Strzybnica – 30-09 15:00 Borusowski Marek
78. Tr D2 Przyszłość Nowe Chechło – Orzeł Nakło Śl. – 02-10 16:30 Czudaj Mariusz
79. Tr D2 KS Górnik Bobrowniki Śl Szombierki Bytom – 02-10 16:30 Jaworek Łukasz
80. Tr D2 Odra Miasteczko Śl. – UKS Trójka Tarnowskie G 02-10 16:30 Kidala Tomasz
81. Tr D2 Unia Świerklaniec – Tempo Stolarzowice – 02-10 16:30 Hakuba Ignac
82. Tr D2 Orzeł Nakło Śl. – Odra Miasteczko Śl. 04-10 16:00 Wojtacha Sławomir
83. Tr D2 Przyszłość Nowe Chechło – Unia Świerklaniec – 04-10 16:30 Michalik Tomasz zm.terminu
84. TR E1 Przyszłość Nowe Chechło – Tempo II Stolarzowice 28-09 17:00 Skowronek Tytus
85. TR E1 UKS Dream 15 Team Zgoda Repty – 28-09 17:00 Krupa Marek Zm.terminu orlik Litewska
86. TR E1 Szombierki Bytom – UKS Trójka Tarnowskie G 30-09 09:30 Kowalczyk Jerzy
87. TR E1 Zgoda Repty – Gwarek Tarnowskie G 30-09 11:00 Wydra Wojciech
88. TR E1 Tempo Stolarzowice – UKS Ruch Radzionków – 01-10 10:00 Dragon Mirosław zm.godz.
89. TR E1 Olimpia II Piekary Śl. Bytomski Sport 01-10 12:00 Wojtacha Mieczysław boisko Andaluzja
90. TR E1 Sokół Orzech – Rozbark Bytom – 01-10 14:00 Rosicki Marcin zm.godz.
91. TR E1 Przyszłość Nowe Chechło – KS Górnik Bobrowniki Śl 01-10 15:00 Żak Seweryn
92. TR E1 UKS Szombierki AP Champions Piekary Śl. 01-10 15:00 Matusik Krzysztof
93. TR E1 Olimpia V Piekary Śl. UKS Bobry Bobrowniki – 01-10 15:00 Borusowski Marek boisko DąbrówkWielka
94. TR E1 Silesia Miechowice – Olimpia III Piekary Śl. 01-10 15:00 Hakuba Ignac
95. TR E1 Olimpia IV Piekary Śl. Bytomski II Sport 01-10 15:00 Piekarczyk Jerzy boisko Brzeziny Śl.
96. TR E1 JSS Silesia Piekary – Olimpia I Piekary Śl. 04-10 17:00 Wojtacha Rafał
97. TR E1 LKS Olimpia Boruszowice – UKS Dream 15 Team 04-10 18:00 Plesz Marek orlik Armii Krajowej Strzybnica
98. TR E1 Bytomski Sport Sokół Orzech – 05-10 16:00 Hakuba Ignac
99. TR E2 Silesia Miechowice – UKS Ruch Radzionków – 28-09 16:00 Książek.1 Paweł zm.terminu
100. TR E2 Olimpia III Piekary Śl. Gwarek Tarnowskie G 30-09 09:00 Łastowski Arkadiusz boisko Olimpijska 3
101. TR E2 JSS Silesia Piekary – AP Champions Tarnowskie G 30-09 09:00 Żak Seweryn
102. TR E2 Piast Ożarowice – UKS Ruch II Radzionków 30-09 10:00 Kowal Marcin orlik Szkolna
103. TR E2 JSS Silesia II Piekary Śl. Olimpia Piekary – 30-09 11:30 Czernachowski.2 Dawid
104. TR E2 Gwarek Tarnowskie G Bytomski Sport 01-10 10:30 Międzybrodzki Marcin
105. TR E2 UKS Trójka Tarnowskie Góry – Zgoda Repty – 01-10 11:30 Żółtowski Artur
106. TR E2 Odra Miasteczko Śl. – Tęcza Zendek – 01-10 13:00 Czernachowski.2 Dawid
107. TR E2 UKS Ruch Radzionków – Szombierki Bytom – 01-10 13:00 Rafalski Wojciech orlik Księżogórska
108. TR E2 Silesia Miechowice – Orzeł Nakło Śl. – 01-10 13:00 Wydra Wojciech
109. TR E2 Olimpia II Piekary Śl. Unia Strzybnica – 01-10 14:00 Janicki Szymon boisko Kozłowa Góra
110. TR E2 Bytomski Sport JSS Silesia Piekary – 05-10 16:30 Łuczyńska Kinga
111. Tow Małopolski ZPN Lubelski ZPN 30-09 11:00 Mnich Izabela Pielas Magdalena 11 i 13
112. III LK KS Górnik Bobrowniki Śl Bobry Pietrzykowice 01-10 16:00 Żmuda Tomasz Ziora Michał Muszczak Grzegorz
113. III LK KTS Polonia Bytom UKS Gamów 01-10 16:00 Marzec Przemysław Rosołek Michał Smaczny Piotr
114. III LK KS Górnik Bobrowniki Śl Czarni Sosnowiec – 04-10 16:00 Ambrosiewicz Justyna DudekKrawczyk Sabina Światowski Tomasz
115. III LK KTS Polonia Bytom Stradom Częstochowa 04-10 17:30 Froehlich Adrian Kołodziejczyk Jakub Kowalczyk Jerzy
116. Tur. Tęcza Zendek – Tęcza Zendek – 30-09 10:00 Kluf Błażej 10-11.30 odwołany
117. Tur. Przyszłość Nowe Chechło – Przyszłość Nowe Chechło 30-09 12:00 Zralek Piotr 12-13.30