OBSADA 7 23.09.-28.09.’17

Kategoria: Obsada sędziowska zawodów

OBSADA 7 23.09.-28.09.’17

Lp. Klasa Gospodarze Goście Data Sędzia Asystent I Asystent II Uwagi
1. Ex Cracovia Kraków Wisła Płock 25-09 18:00 Lasyk Piotr Techniczny
2. I L Zagłebie Sosnowiec – Wigry Suwałki 23-09 18:00 Lasyk Piotr Techniczny
3. IV L Grodziec Będzin – Piast II Gliwice 23-09 16:00 Jankowski Maciej
4. IV L Unia Racibórz – Drzewiarz Jasienica – 23-09 16:00 Klica Jacek Sobiesiak Sławomir Żmuda Tomasz
5. O Przyszłość Ciochowice – LKS UNIA KSIĄŻENICE 23-09 16:00 Adamus Adam Michura Piotr Michura Krzysztof
6. O Cyklon Rogoźnik Panki – 23-09 16:00 Skowronek Tytus Rafalski Wojciech Światowski Tomasz
7. O LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 23-09 16:00 Woliński Dawid Łuszcz Konrad Międzybrodzki Marcin
8. O Rafako Racibórz – Naprzód 46 Zawada – 23-09 16:00 Janicki Szymon Pękała Dawid Kot Łukasz
9. O KS 94 RACHOWICE LKS RASZCZYCE 24-09 11:00 Rafalski Wojciech Zarzycki Wojciech Skalski Piotr
10. O Orzeł Mokre – KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 04-10 16:00 Zarzycki Wojciech Chudy Zenon Ziora Michał zm terminu
11. ŚlLJ Gwarek Zabrze – Rekord BB – 24-09 11:00 Lasyk Piotr Kasprzyk Marcin Jankowski Maciej
12. PP Cracovia Zagłębie Lubin 21-09 20:45 Lasyk Piotr Kasprzyk Marcin
13. A Kl KS Górnik Bobrowniki Śl Czarni Sucha Góra – 23-09 16:00 Kalarus Sławomir Lizurek Krzysztof Zięba Franek
14. A Kl Tempo Stolarzowice – LKS Olimpia Boruszowice – 23-09 16:00 Krawczyk Krzysztof Dudziak Bogdan Mnich Izabela
15. A Kl KS Piekary Śląskie – LKS Żyglin – 23-09 16:00 Kupka Kamil Lasyk Rafał Żółtowski Artur
16. A Kl Czarni Kozłowa Góra – Unia Strzybnica – 23-09 16:00 Zarzycki Wojciech Chudy Zenon Ziora Michał
17. A Kl Orzeł Koty – Iskra Lasowice – 23-09 16:00 Skalski Piotr Ferdyn Tomasz Bajon Paweł
18. A Kl Silesia II Miechowice – Andaluzja Piekary Śl. – 24-09 11:00 Skowronek Tytus Cierniak Piotr Kołodziejczyk Jakub
19. A Kl Nitron Krupski Młyn – Sokół Orzech – 24-09 16:00 Międzybrodzki Marcin Michalik Tomasz Pielas Magdalena
20. A Kl Orkan Dąbrówka Wielka – Rozbark Bytom – 24-09 16:00 Ziora Michał Froehlich Adrian Wojtacha Sławomir
21. A Kl Orzeł Koty – LKS Olimpia Boruszowice – 25-11 12:00 Żmuda Tomasz Lizurek Krzysztof Łuczyńska Kinga zm terminu
22. A Lub. Pokój Sadów Unia Kalety 23-09 16:00 Froehlich Adrian Ulfik Paweł Kowalczyk Jerzy
23. B Kl Sokół Zbrosławice – JSS Silesia Piekary – 23-09 16:00 Schmidt Dariusz Kowal Marcin Smaczny Piotr
24. B Kl Nadzieja Bytom – Nikpol Ruda Śl 23-09 16:00 Rafalski Adam Osial Leszek Rał Zbigniew
25. B Kl LKS Orzeł Bobrowniki – Przyszłość Nowe Chechło – 23-09 16:00 Czudaj Mariusz Trzeja Marian Książek.1 Paweł
26. B Kl Iskra Połomia – Rodło Górniki – 23-09 16:00 Plesz Marek Orzeszek Dariusz DudekKrawczyk Sabina
27. B Kl Orzeł Miedary – Unia Świerklaniec – 24-09 14:00 Światowski Tomasz Ruszkiewicz Karol Borusowski Marek
28. B Kl Odra Miasteczko Śl. – Naprzód Wieszowa – 24-09 16:00 Klica Jacek Wójcik Grzegorz Łuczyńska Kinga
29. B Kl Zgoda Repty – Czarni Kozłowa Góra – 24-09 16:00 Michura Piotr Żółtowski Artur Piekarczyk Jerzy
30. B Kl Tęcza Zendek – TS Tarnowiczanka – 24-09 16:00 Chudy Zenon Łastowski Arkadiusz Wojtacha Rafał
31. II LWJ Gwarek Tarnowskie Góry – Gieksa Katowice 24-09 11:00 Żmuda Tomasz Krupa Marek Krawczyk Krzysztof
32. II LWJM Bytomski Sport Piast Gliwice 23-09 09:00 Froehlich Adrian Ambrosiewicz Justyna Borusowski Marek boisko Szombierki
33. III B-Z JM Olimpia Piekary – Górnik Zabrze – 24-09 11:00 Lizurek Krzysztof Bajon Paweł Kalarus Sławomir
34. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – MSPN Górnik Zabrze 24-09 10:00 Dudek – Krawczyk Sabina
35. IIILWTrC2 UKS Ruch Radzionków – Szombierki Bytom – 11-10 16:30 Froehlich Adrian zm.terminu
36. II LWM D1 UKS Ruch Radzionków – AKS Mikołów 24-09 15:00 Woliński Dawid
37. IIILWMD1 Olimpia Piekary – Gwarek Tarnowskie Góry – 22-09 16:30 Muszczak Grzegorz boisko Andaluzja
38. IIILWMD1 JSS Silesia Piekary – Szombierki Bytom – 24-09 17:00 Mnich Izabela
39. IIILWMD1 Olimpia Piekary – MSPN Górnik Zabrze 25-09 17:00 Lizurek Krzysztof boisko Andaluzja
40. IIILWMD2 Olimpia Piekary – JSS Silesia Piekary – 23-09 09:00 Pypec Paweł
41. IIILWMD2 Bytomski Sport Górnik Zabrze SSA 24-09 11:00 Radzikowski Ireneusz
42. JSB A1 Rozbark Bytom – Piast Ożarowice – 24-09 11:00 Adamus Adam Kamiński Bartosz Asystenci w ramach szkolenia
43. JSB A1 KS Górnik Bobrowniki Śl Nitron Krupski Młyn – 24-09 11:00 Janicki Szymon Matusik Krzysztof Tynior Maciej Asystenci w ramach szkolenia
44. JSB A1 Unia Strzybnica – Orkan Dąbrówka W 24-09 11:00 Bobowska Agnieszka
45. JSB A1 Tempo Stolarzowice – Andaluzja Piekary Śl. – 24-09 11:00 Froch Marcin Wydra Wojciech Żak Seweryn
46. JMB B1 Gwarek Tarnowskie Góry – Czarni Sucha Góra – 23-09 09:00 Radzikowski Ireneusz
47. JMB B1 Szombierki Bytom – Bytomski Sport 24-09 09:00 Rafalski Adam
48. JMB B1 Orzeł Nakło Śl. – Olimpia Piekary – 24-09 11:00 Rosicki Marcin
49. JMB B1 Sokół Zbrosławice – Sokół Orzech – 26-09 16:30 Krawczyk Krzysztof
50. Tr C1 Piast Ożarowice – Szombierki Bytom – 23-09 11:00 Ruszkiewicz Karol
51. Tr C1 Nitron Krupski Młyn – LKS Żyglin – 23-09 11:00 Pielas Magdalena Odwołany
52. Tr C1 Tempo Stolarzowice – TS Tarnowiczanka – 23-09 11:00 Łastowski Arkadiusz
53. Tr C1 Szombierki Bytom – Silesia Miechowice – 05-10 17:30 Ulfik Paweł zm.terminu
54. TR C2 Gwarek Tarnowskie Góry – Unia Strzybnica – 26-09 16:30 Pypec Paweł
55. TR C2 Sokół Orzech – Nadzieja Bytom – 26-09 16:30 Rosa Damian
56. TR C2 Unia Świerklaniec – Silesia Miechowice – 26-09 16:30 Stachowicz Jarosław
57. TR C2 Szombierki Bytom – Sokół Zbrosławice – 26-09 17:30 Rafalski Wojciech
58. TR D1 Orzeł Miedary – Silesia Miechowice – 22-09 17:00 Łuczyńska Kinga Odwołany
59. TR D1 JSS Silesia Piekary – Piast Ożarowice – 22-09 17:00 Rafalski Wojciech
60. TR D1 Rozbark Bytom – Zgoda Repty – 22-09 17:00 Bajon Paweł
61. TR D1 UKS Szombierki Olimpia II Piekary Śl. 22-09 18:30 Książek.1 Paweł
62. TR D1 Tęcza Zendek – Silesia Miechowice – 26-09 17:00 Żak Seweryn
63. TR D1 UKS Bobry Bobrowniki – Tęcza Zendek – 02-10 17:00 Książek Damian boisko Rogoźnik zm.terminu
64. Tr D2 Przyszłość Nowe Chechło – Unia Świerklaniec – 23-09 10:00 Pielas Magdalena zm.terminu
65. Tr D2 Unia Strzybnica – UKS Ruch Radzionków – 23-09 14:30 Zralek Piotr zm.godz.
66. Tr D2 Orzeł Nakło Śl. – KS Górnik Bobrowniki Śl 25-09 17:00 Kidala Tomasz
67. Tr D2 Tempo Stolarzowice – Przyszłość Nowe Chechło – 25-09 17:00 Lasyk Rafał
68. Tr D2 Odra Miasteczko Śl. – Unia Świerklaniec – 25-09 17:00 Zralek Piotr
69. Tr D2 Silesia Miechowice – AP Champions Piekary Śl. 25-09 17:00 Dragon Mirosław
70. Tr D2 Bytomski Sport Gwarek Tarnowskie Góry 25-09 17:00 Czudaj Mariusz
71. Tr D2 Szombierki Bytom – UKS Trójka Tarnowskie Góry 25-09 17:30 Jankowska Sandra
72. TR E1 Silesia Miechowice – Olimpia IV Piekary Śl. 21-09 16:30 Radzikowski Ireneusz Zm.godz. boisko Kozłowa Góra
73. TR E1 UKS Bobry Bobrowniki – LKS Olimpia Boruszowice – 22-09 18:00 Hakuba Ignac orlik Sączów
74. TR E1 AP Champions Piekary Śl. JSS Silesia Piekary – 23-09 09:00 Kluf Błażej Odwołany
75. TR E1 UKS Dream 15 Team Zgoda Repty – 23-09 10:00 Matusik Krzysztof orlik Litewska
76. TR E1 Bytomski Sport Szombierki Bytom – 23-09 12:00 Kamiński Bartosz
77. TR E1 UKS Trójka Tarnowskie Góry UKS Szombierki 23-09 12:15 Rosicki Marcin
78. TR E1 Gwarek Tarnowskie Góry Tempo II Stolarzowice 24-09 10:00 Plesz Marek
79. TR E1 UKS Ruch Radzionków – Silesia Miechowice – 24-09 15:00 Nowak Krzysztof
80. TR E1 Rozbark Bytom – Tempo Stolarzowice – 24-09 15:00 Kowal Marcin
81. TR E1 Olimpia I Piekary Śl. Olimpia II Piekary Śl. 24-09 15:00 Michura Krzysztof boisko Andaluzja
82. TR E1 KS Górnik Bobrowniki Śl Olimpia V Piekary Śl. 24-09 15:00 Radzikowski Ireneusz
83. TR E1 Bytomski Sport Sokół Orzech – 24-09 15:00 Hakuba Ignac
84. TR E1 Olimpia IIII Piekary Śl. Nadzieja Bytom – 24-09 15:00 Wojtacha Mieczysław Olimpijska 3
85. TR E2 Zgoda Repty – Odra Miasteczko Śl. – 21-09 17:00 Bajon Paweł
86. TR E2 AP Champions Tarnowskie Góry Odra Miasteczko Śl. – 23-09 09:00 Tynior Maciej Odwołany
87. TR E2 Szombierki Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry 23-09 11:00 Piekarczyk Jerzy
88. TR E2 Gwarek II Tarnowskie Góry UKS Trójka Tarnowskie Góry 24-09 11:30 Kupka Kamil orlik Pokoju
89. TR E2 Orzeł Nakło Śl. – Olimpia II Piekary Śl. 24-09 13:00 Czernachowski Marek
90. TR E2 Olimpia I Piekary Śl. Silesia Miechowice – 24-09 13:00 Kowalczyk Jerzy Orlik Manhattan
91. TR E2 UKS Ruch II Radzionków JSS Silesia II Piekary Śl. 24-09 13:00 Ulfik Paweł
92. TR E2 Bytomski Sport JSS Silesia Piekary – 24-09 13:00 Czudaj Mariusz
93. TR E2 Zgoda Repty – Piast Ożarowice – 24-09 13:00 Ambrosiewicz Justyna
94. TR E2 Tęcza Zendek – Olimpia III Piekary Śl. 24-09 13:00 Kot Łukasz Orlik Główna
95. TR E2 Unia Strzybnica – UKS Ruch Radzionków – 24-09 14:30 Pypec Paweł zm.godz.
96. TR E2 Olimpia IIII Piekary Śl. Zgoda Repty – 26-09 16:30 Michalik Tomasz Olimpijska 3
97. TR E2 LKS Olimpia Boruszowice – UKS Dream 15 Team 27-09 17:00 Plesz Marek orlik Armii Krajowej Strzybnica
98. TR E2 Silesia Miechowice – UKS Ruch Radzionków – 28-09 16:00 Kamiński Bartosz zm.terminu
99. Tow Spartakiada- Tarnowiczanka Spartakiada- Tarnowiczanka 23-09 15:30 Ruszkiewicz Karol
100. Tur. OSIR Radzionków OSIR Radzionków 23-09 09:30 Wojtacha Rafał 9.30-13
101. Tur. Księża Góra Księża Góra 23-09 11:00 Wójcik Grzegorz 11-13 półfinały
102. Tur. Przyszłość Nowe Chechło – Przyszłość Nowe Chechło – 23-09 12:00 Łuczyńska Kinga 12-13.30
103. Tur. UKS Trójka Tarnowskie Góry – UKS Trójka Tarnowskie Góry – 23-09 13:00 Krupa Marek orlik Jordan 13-14.30 Odwołany
104. Tur. Turniej Charytatywny Majawoda 24-09 09:00 Pękała Dawid Osial Leszek Zięba Franek LKS Żyglin : – -, – Godz 9-14:30
105. Tur. Księża Góra Księża Góra 24-09 15:00 Kołodziejczyk Jakub Sobiesiak Sławomir 15-17 finał