Kategoria Komunikaty i informacje WSz

V Memoriał Jerzego Wyrobka – powołania do Kadry Podokręgu Bytom

Kategoria: AktualnościKomunikaty i informacje WSz

Powołania do Kadry Podokręgu Bytom na V Memoriał Jerzego Wyrobka

Wydział Szkolenia Podokręgu Bytom informuje o powołaniach do kadry Podokręgu Bytom rocznik 2007. Na Turniej Ślaskiego Związku Piłki Nożnej – V Memoriał Jerzego Wyrobka, który odbędzie się na obiekcie MORiS Chorzów w dniu 25.03.2018 (niedziela) w godzinach 9:00 – 16:00 przy ulicy Wolności 139, Chorzów.

 Powołania do kadry Podokręgu Bytom otrzymują następujący zawodnicy:

Bramkarze:

1. Bartosz Buczek KS JSS-SILESIA PIEKARY ŚLĄSKIE

2. Michał Fudler BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O.

 Obrońcy:

 3. Kacper Latusek UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY

 4. Piotr Streicher BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O.

5. Bartosz Koniczny BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O.

6. Karol Bajerkiewicz BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O.

7. Szymon Berger UKS ...

Czytaj dalej

Konsultacje do kadry Podokręgu Bytom Rocznika 2007 – podsumowanie

Kategoria: Komunikaty i informacje WSz

Pierwsze konsultacje do Kadry Podokręgu Bytom rocznika 2007 za nami.

Wydział Szkolenia Podokręgu Bytom pragnie serdecznie podziękować klubom i trenerom oraz wszystkim rodzicom dzieci rocznika 2007,  którzy w dniu 02.03.2018 o godzinie 18:30 licznie stawili się na konsultacjach do Kadry Podokręgu Bytom.

W konsultacjach, które odbyły się na sztucznym boisku TS Szombierki Bytom udział wzięło 45 piłkarzy reprezentujących kluby Podokręgu Bytom.

Sztab trenerski w składzie Piotra Wacławczyk, Mirosław Szubert, Mirosław Woźnik, Jakub Kubica, Paweł Lewicki, Jakub Larisch na tyle na ile to było możliwe w danym dniu przy temperaturze – 8 stopni dokonali wstępnej analizy potencjału ruchowego zawodników i przyjrzeli się posiadanym już umiejętnością technicznym zawodników, którzy wzięli...

Czytaj dalej

Aktualizacja informacji – Konsultacje do Kadry Podokręgu Bytom Rocznika 2007

Kategoria: Komunikaty i informacje WSzKomunikaty i informacje ZarząduWydarzenia, aktulaności

Wydział Szkolenia Podokręg Bytom  zwraca się z uprzejma prośbą do wszystkich klubów, które posiadają rocznik 2007, aby potwierdziły do środy 28.02.2018 telefonicznie lub drogą elektroniczną, ilu zawodników weźmie udział w konsultacjach do „Kadry Podokręgu”, które odbędą się w dniu 02.03.2018 na stadionie TS Szombierki Bytom.

Dodatkowo Wydział Szkolenia przesyła „Formularz rejestracyjny zawodnika kandydującego do Kadry Podokręgu Bytom”. Prosimy, aby uczestnik konsultacji miał ten formularz przy sobie w dniu konsultacji i przekazał go trenerom Wydziału Szkolenia.

Powyższe działania mają na celu poprawić i usprawnić pod względem organizacyjnym przebieg konsultacji oraz budowę Kadry Podokręgu Bytom rocznika 2007.

Rejestrację i potwierdzenie uczestnic...

Czytaj dalej

Konsultacje rocznika 2007

Kategoria: Komunikaty i informacje WSz

Informacja Wydziału Szkolenia

Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Bytom – Wydział Szkolenia informuje wszystkie kluby wchodzące w skład Podokręgu Bytom, że w dniu 02.03.2018 o godzinie 18:30 na sztucznej murawie stadionu TS Szombierki Bytom odbędą się pierwsze w tym roku konsultacje do „Kadry Podokręgu” rocznika 2007.

Wydział Szkolenia Podokręgu Bytom pragnie dodać, że spośród uczestników konsultacji zostanie wyłoniona 16 osobowa grupa piłkarzy, która utworzy Kadrę Podokręgu Bytom rocznika 2007.

W związku z tym prosimy kluby i trenerów pracujących z w/w rocznikiem o zaangażowanie i umożliwienie swoim najlepiej rokującym zawodnikom pokazania się na konsultacjach Trenerom Wydziału Szkolenia Podokręgu Bytom.

Na pierwsze konsultacje w dniu 02.03...

Czytaj dalej

Komunikat Wydziału Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Egzaminy na kursy trenerskie

Kategoria: Komunikaty i informacje WSzKomunikaty i informacje ZarząduLicencje szkoleniowców

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach pragnie poinformować, że w dniu 03.01.2018 w godzinach 17.00-19.00 na Nowej Hali AWF Katowice przy ul. Mikołowskiej 72A odbędą się egzaminy WSTĘPNE ORAZ POPRAWKOWE na poniższe kursy trenerskie UEFA:


  1. Kurs trenerski UEFA B

  2. Kurs trenerski UEFA B+A

  3. Kurs trenerski UEFA A

Egzaminy na kursy nie dotyczą osób, które w dniu 12.10.2017 podeszły do egzaminów i uzyskały wynik pozytywny.

(link do wyników z egzaminów z dnia 12.10.2017 http://www.slzpn.katowice.pl/szkolenie/kursy-trenerskie/aktualnosci/885/komunikat-wydzialu-szkolenia-wyniki-egzaminow-wstepnych-z-dnia-12-10-2017-na-kursy-trenerskie )

Zainteresowani Trenerzy na w/w kursy aplikują poprzez portal PZPN24. Aplikacja na wybrany kurs jest równoznaczn...

Czytaj dalej